reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

cd.
c6cdbe301fb80fa3.jpg

i...
6343a80fee8fd0b6.jpg

ac5b4d777523812b.jpg

5dc98fada06c92a3.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ilonka piękne rzeczy, zaszalałaś:-)
Asioczek szczerze to nie mam pojęcia, jak jest z tą parasolką, gdzieś o tym przeczytałam niedawno. Jednak, o ile kojarzę, to wyjazdy z Moniką, ktora urodziła się w marcu, więc latem jeździła w głębokim wózku, były bez parasolki. Pamiętam za to, że często musiałam zmieniać położenie rączki, jak zmieniał się kierunek jazdy.
 
Obiecałam wam parę dni temu że i ja wkleję swoje ostatnie zakupowe szaleństwo..
to oczywiście duże rozmiary, bo kupowała moja mama, a ona się uparła że będzie kupować duże a nie małe..
więc biało-pomarańczowy rampers rozm.74
niebiesko biały w samoloty rozm.80
a zielony w paski rozm.86
IMG_0676.JPG

to kupiłam ja, też duże bo rozm.74-80 ale bardzo mi się podobało
IMG_0679.JPG

body na 6m-cy
IMG_0681.JPG

rampersy: niebieski na rozm.68 a żółty i biały w pieski na rozm.62
IMG_0682.JPG

body na rozm.62
IMG_0685.JPG

pajacyki (na metkach rozm.62 ale są na 62-68)
IMG_0686.JPG

body i spodenki
IMG_0689.JPG

no i drobnostki
IMG_0688.JPG


niektórych rzeczy jeszcze nie wyprałam (oczywiście wina lenia w du**) ale chyba niedługo będe się musiała za to zabrać..
 
Ostatnia edycja:
buuuuuuuu jak w końcu miałam trochę gotówki i siły żeby poszaleć po allegro i zrobić jakies zakupki to poczta zaczęła strajk, buuuuuuuu, co za pech
mam nadzieje że długo to nie potrwa ;(
 
galareciu słodziutkie ciuszeczki może ja sie wkońcu zmobilizuje zrobie zdjęcia i tez sie pochwale moimi zdobyczami chociaz nie mam ich zbyt wiele
 
izoldzia no wiesz, może nie są jakoś rewelacyjnie prosto uszyte i wogóle super extra, ale strałam się.. Nie mam zbyt wiele pieniążków aby kupować rzeczy np w smyku lub podobnych sklepach ale staram się wyszukiwać niedrogie i zarazem w miarę dobre jakościowo rzeczy.. Mam nadzieję że mi to wychodzi i dzidzia będzie sie w nich dobrze czuła. Oczywiście chętnie pooglądamy twoje ubrankowe szaleństwa jak wstawisz zdjęcia.
 
galarecia ja tez szukam okazji jakis przecen bo tez jak wchodzę do smyka lub innego sklepiku tego typu czasem skóra mi cierpnie ale jak jest jakąs wyprzedaz to można u nich niedrogo kupic swietne ciuszki.Ja ostsnio plubiłam re-kids poluję na obnizkę a rzeczy maja naprawdę fajne wiesz mialas tam jednego rampera chyba rozmiar 68 taki bbiały z zółtymi pblamówkami to wyobraz sobie że moja teściowa kupiła takiego mojemu prawie 14 miesiecznemu synusiowi na dzien dziecka niezłe nie i jeszcze twierdziła ze będzie dobry buchchcha tak sie interesuje nami............


acha wiesz co jak masz gdzies TESCO koło siebie to zajrzyj sobie na dział dziecięcy tuz obok kosmatyków pieluch itp są fajne body w trójpakach za 19zł ja je sprawdziłam i mogę smiało polecic a także pajacyki tez w tójpakch nie epamiętam ceny a niedawno kupiłam Fifowi 9pak boby z dinozaurami za 29 zl moim zdaniem sie opłaca a rzeczy sa dobrej jakosci
 
Ostatnia edycja:
Ilonka, Galarecia śliczne ciuszki

Galareciu nie przejmuj się ja tez nie mam pieniążków żeby latać po dziecięcym, co tydz we wtorek chodzę do "pewnego" sklepu i mam już tyle śliczności za które place grosze, to towar Angielski wszystko miłe 100% bawełniane i do tego markowe. Już nie wstawiam od jakiegoś zasu bo znudziłoby sie Wam oglądać. ja kpuję nawet na rocznego dzidziusia, ak coś ładnego widzę to biorę, mam wszystko chyba ze 3 kurteczki, 3 kombinezoniki, cieplejsze i lżejsze, śliczne sweterki (np wczoraj kupiłam biały z metką jeszcze i guziczkiem zapasowym, nie używany. Myślę że warto pochodzić po takich sklepach, bo można za grosze coś kupić.
Na allegro niektórzy tak kupują i później paczki ubrań na allegro wystawiają i ludzie ogromne pieniążki za to płacą.
Kiedyś nie byłam zwolenniczką używanych ubrań, ale teraz jak widzę cenę i jakość to tylko po takich chodzę
 
reklama
No mnie najbardziej martwi że nie mam żadnej bluzy na chłodniejsze dni.. A też nie wiem jaki rozmar takiej bluzy kupić.. Też niektóre rzeczy mam z ciucholandów.. A niektóre z biedronki i takich tam sklepów- hipermarketów, bo to zawsze taniej.. Wogóle to ja jakoś nie wiem co dla takiego bobasa kupować.. No a z resztą moja mama powiedziała że nie ma co kupowac tyle ubranek bo dziecko szybko wyrośnie..
 
Do góry