reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Bastra ciuszki sa przeslodkie. :-):-)
Wkoncu podjelam decyzje i juz mam wybrane: wozek fotelik i lozeczko.
Lozeczko ma 4 poziomy na materac i mozna jej pozniej rozlozyc dla wiekszego dziecka

 
reklama
kasiek - wózek boski! podobny trochę do sprzedawanego u nas graco quattro - strasznie go chciałam, ale ma niepraktyczna gondolkę, właściwie nosidło zastępujące gondolkę, które max. na 3-4 miesiące starcza, dlatego musiałam odpuścić. A tu też widze jedynie spacerówkę i fotelik - jest do tego gondola??
Super zakup i super kolor - a jakie dodatkowe funkcje są w rączce?

Bastra - pieskowy komplet mnie urzekł, prześliczny! Inne zakupy też, to teraz pochwal się prezentami od dziadka;)
 
Dziękuję za miłe słowa....:tak::-)
Kasiek to łózeczko jest śliczne takie orginalne...super bardzo mi sie podoba... I potem przerabiasz go na spanie dla starszego malucha? taki tapczanik sie robi ???

Musze zrobić zdjęcia dopiero :-)
 
Kasiek Bastra super zakupy miło się ogladało :)

Co do laktatora to mnie np: kazali zabrać do szpitala :/
 
Bastra ciuszki super takie słodkie.

Kasiek zakupy bardzo fajne mi szczególnie podoba się wózek wygląda bardzo solidnie. A kolor tez taki wybrałaś???

Co do laktatora to miałam zamiar kupić ale w szkole rodzenia położna powiedziała żebyśmy powstrzymały się z kupnem i jak okaże się nam potrzebny to zawsze ktoś nam kupi (mąż partner) a i ma nam jeszcze powiedzieć jakie warto kupić. Więc ja postanowiłam powstrzymać się z kupnem do po porodzie.
 
A ja już widze jak moj maz lata po sklepach i aptekach w poszukiwaniu laktatora: pewnie skonczy to sie zakupem wyparzacza. Dziewczyny, nie panikujcie, nikt niekaze Wam kupowac zestawu z Aventu za 300 zł. W aptekach sa takie reczne z pompka za11-20 zł( jak przypomne sobie ich nazwe to podam), a na allegro naprawde mozna upolowac okazje( ja swoja medele kupilam z wkladkami laktacyjnymi i innymi gratisami za bodajze 20 zl). Lepiej miec nawet slabszy technicznie na start za grosze, niz przeplakac nocke z bolu. A jak okaze sieze bedzie potrzebny to wtedy mozna inwetowac w drozsze.
Moja kolezanka( ma 2 miesiecznego bajtla) jeszcze przed poroem sprowadzila z Niemiec te fenomenalne kropelki na kolki. Maciuś nie ma kolek.... a o co zaklad ze jakby tych kropli nie miala to mały by sie zwijał z bolu? Taka zlosliwosc losu....Nie sprawdzac jak ta zlosliwosc moglaby doktknac moje i tak w przyszlosci zmasakrowane cucuszki.
 
Saly ja kropelki na brzuszek już tez mam zamówione :) pomimo że one są bodajrze od miesiąca, ale wolę je mieć niż patrzeć jak maluszek cierpi.

Laktator jedzie ze mną do szpitala gdyby laktacja nie chciała ruszyć.
 
Saly za taki z pompką to ja serdecznie dziękuję. Miałam od znajomej i po jednej próbie dałam sobie spokój. Już lepiej mi szło ręcznie.
misia ten szpital to z tym laktatorem to chyba przesadza, zresztą jak taki mus, to niech oni udostępniają
Poza tym dziewczyny przecież dziecko nie czyni z nas takich 100% niewolnic, w końcu rodzimy latem, dziecko do wózka i do apteki po laktator jakby co :-p
 
Rapunzel niby w szpitalu jest wypożyczalnia laktatorów ale ja wole mieć wszystko swoje bo nie lubie się prosić a wiadomo jak jest w szpitalach (umiesz liczyć licz na siebie). Ja już wole mieć ten laktator dla świętego spokoju. A w szpitalu zalecają mieć (ale oczywiście nie ma przymusu) jakby nie było mleka albo jakby było za dużo to zeby się nie meczyć. Myślę ze coś w tym jest i ja już wolę go mieć.
Wiadomo każdy robi jak uważa jednym jest potrzebne drugim nie. Kwestia wyboru.
 
reklama
Bastra świetne zakupy !:-)
Kasiek gratuluję podjęcia ważnych decyzji zakupowych (mi to głowa puchła od myślenia które łóżeczko lepsze a które praktyczniejsze itp..na szczęście już po wszystkim ):tak:
 
Do góry