reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Przecudowne, ale wybor meza mnie powalil. Ten dresik jest wspanialy. Ja tez chce taaaaaki!!!!
 
reklama
No właśnie głównie z niego jestem zadowolona, akurat rozmiarek na zimę i pasuje dla obojga. A mąż to dumny jak nie wiem co :D
A ten sklep mają zamknąć ponoć albo przenieść :(
A tam takie śliczne ubranka nawet na rok, dwa i trzy latka, a dla niemowlaków to już w ogóle wybór niesamowity,a u branka są z zagranicy, każdy ma takie same metki i rozmiar na wagę ciała i miesiące życia
 
kasiek - niestety nie widzę Twoich zakupów;(

Juz poprawilam

Nikula i Ona_mika ubranka przepiekne. Ona_mika Twoj maz to ma oko do zakupow, powinnas go czesciej brac.
Moj to znow tak szaleje w sklepach (uwielbia kupowac), ze czasami wole go zostawic w domu, sama to popatrze na jakies wyprzedaze, poszukam gdzie moge taniej. A ten to od razu kupuje:szok::-)jak mu sie cos podoba.
 
a ja bym chciała wszystki przyszłym mamom polecić super poduche do spania. ja swoja kupiłam w sklepie internetowym e-mama. nadchnela mnie kolezanka, ktorej wraz z kolejnymi miesiacami ciazy dochodzila kolejna poduszka lub jasiek do spania (zeby sie wygonie ulozyc). ta o ktorej mowi, wyglada jak wielkie ucho, i jest wielofunkcyjna. bardzo wygodnie sie na niej spi, tam gdzie trzeba (pod glowa, brzuchem i miedzy nogami jest solidne popdarcie). jak dotychczas to u mnie najlepszy wydatek zwiazany z moja ciążą.

te zupelnie niepotrzebne zakupy, to ladne, ale drogie staniki. w pewnym momecie przestalam sie miescic w starych, sprzed ciazy, wiec kupilam nowe. po miesiacu przestalam sie i w nowe miescic.
 
Ania chyba nawet wiem jakie :) i na dodatek mamy jeden taki sam komplet na zlot małych bydgoszczan :) czasami aż żałuję, że mam tyle ciuszków już w szafie i nie ma sensu kupować nowych ...
 
reklama
Do góry