reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Szalejecie z zakupami. Wszystkie ubranka cudne, że trudno oczy oderwać.

A co do listy zakupów to byłam wczoraj w szkole rodzenia żeby sie zorientować z terminami i już dostałam listę do wyprawki, przeczytałam i masakra... jest tak szczegółowa że aż przesadzona. Nawet szczegółowe wymiary łóżeczka, wózka czy gondoli co do cm z każdej strony. Bardziej praktyczna wydaje mi się lista Asi.
 
Lista oryginalnie liczyła też więcej pozycji jednak została skorygowana przez kilka mam.:) Czasami różne szkoły rodzenia robią listę pod konkretne kosmetyki i preparaty co nie do końca jest ok. Bo biorą za to kasę a nam wciskają, że laktator elektryczny jest niezbędny od pierwszej minucie po porodzie.
 
kasiek - niestety nie widzę Twoich zakupów;(

święta, święta, ale Allegro na szczęście działa 24 h, przedstawiam więc mój najnowszy zakup:)

 
Witam
cały dzien przegladałam temat zakupów i dziewczyny trzeba stwierdzic ze sliczne ubranka kupujecie. Ale ja na razie poczekam z tydzien.Juz upatrzyłam łozeczko+ kołyska+ materacyk+ szflada radek II i widziałam na forum pozytywne opinie na jego temat, z czego sie ciesze :)
Ale nie ma tematu wozków. za kazdym razem co ide do sklepu to oglagam inny i zmienia mi sie koncepcja. Mozecie cos powiedziec o icoo, teutonia lub x-lander. Wozki wielofunkcyjne. Koniecznie ma byc 4 kołowy i nie wiem czy 2 mniejsze i obrotowe czy wszystkie rowne i lekko skretne.
Czekam na propozycje.
 
reklama
Nikula śliczne ubranka.

Ja dziś też trochę zaszalałam Z mężem:
img0461gh6.jpg

Ten żółciutki polarowy komplecik znalazł mój mąż.

img0462pd6.jpg

A to są maleństwa na dzieci do 3,5kg ale były nowe i nie mogłam się oprzeć, przydadzą sie na początek a jak nie to siostrze

img0463pj8.jpg

A to bodziaki w różnych rozmiarkach

img0464xe3.jpg

A to sztruksiki beżowe i dresiki żółte, z tyłu maja kieszonkę

img0465ow8.jpg

A to bluzeczki ta mniejsza jest jak misio na takim polarku z dłuższego włosa.

img0466vb0.jpg

A to pajacyki na 3-6 miesiąca

img0467ql9.jpg


img0469xy5.jpg


img0470ux5.jpg

A to taka grzechotka na rączkę, taka rękawiczka

img0468fp8.jpg

A tu dostaliśmy gratis, dałam dla kotka do zabawy

Ogólnie jestem zadowolona, bo udało mi sie znaleźć prę nowych ubranek i czapki, a reszta to prawie nieużywana, a za wszystko zapłaciłam 45zł
 
Do góry