reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Hania normalnie mnie z butów "wywaliło"!!!!!!!!! :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Ależ Ty już jesteś obkupiona!!!!!!!!! Brakuje już tylko dzidzi!!!! :-):-):-) Rzeczy są piękne a łóżeczko powaliło mnie na kolana nie sądziłam ze biel może być tak piękna!!!!
 
Ona_mika widać, że nie próżnowaliśmy:-)

Amandia brakuje dzidzi i wanienki :laugh2: Co do bieli to chcieliśmy, by to nie było tak jak u każdej dziewczynki, wszystko w różu...Postawiliśmy na naturalność:tak:
 
Zżarło mnie z zazdrości ;-):-D
To są dopiero zakupy :tak:, Haniu mój luby się upewniał czy termin masz w tym miesiącu co ja :-D
 
No dziewczyny miło było oglądać wasze zdobycze. Hania to już może sobie do sierpnia odpoczywać bo już wszystko ma. Masz tyle rzeczy że moje to by u ciebie w szafie zgineły. Jak sobie pomyśle co jeszcze musze kupić to aż głowa boli :szok:
Amandia ty znowu cudeńka kupiłaś i znowu strasznie drogie hehe ty to masz talent do zakupów. Ja ostatno też byłam na zakupkach :-) wklepach z odzieżą używaną i wiecie co są naprawde fajne rzeczy dla dzidzi jak nowe w ogóle nie zniszczone jak ze sklepu. Jak sobie pomyśle ile bym zapłaciła za nowe takie to szok a wiadomo że dzidzia szybko wyrośnie.

Ocieplany pajacyk na spacerki 10 zł
u12.JPG


Bojóweczki next i dżinsy disney po 3 zł
u13.JPG


u14.JPG
 
Misia widzę że i Ty potrafisz coś "wygrzebać" w moim ulubionym typie skelpu ;) Super spodenki i ten pajacyk wydaje się taki milusi
 
Nasza książeczka :-)




o kokoszce to mój ulubiony wierszyk...







z tej dziewczynki jak sie okaże że będę mieć córeczkę zrobię obrazek nad łóżeczko :-)
 
reklama
nikula książeczka przesliczna:-)

A tu moje ostatnie zakupy dla maleństwa, jak widac wszystko raczej unisex, na razie nie moge poszaleć ani z sukieneczkami ani z typowo chłopięcymi ubrankami.

1rde7l.jpg


2i7mly1.jpg


nl98ye.jpg


r0bitd.jpg
 
Do góry