reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Dziewczyny dzięki za rady odnośnie pajacyków i rozmiarów teraz wiem na czym stoje i na jakie rozmiary sie nastawiać.
Amandia same ubrankowe cukiereczki kupiłaś. Gratulacje, szczęściara z ciebie :-)

A o to moje zakupy. Nie znam płci więc kupuje na razie ubranka śpioszkowe 56 62 kolory neutralne.
u3.JPG


a tutaj 3 pieluszki flanelowe, kocyk, i 10 podkładów do przewijania. Wiecie dziewczyny jak mi było trudno kupić kocyk 100% bawełny. Nie wiem czy zwracacie na to uwage ale te polarowe których jest najwięcej to są 100% sztuczne.
u4.JPG


A tu jeszcze cosik dla mnie. Wiosenna kurteczka.
u5.JPG


i wiosenna bluzeczka
u6.JPG


Tylko wiosny nie widać :/
 
reklama
Misia- świetne ciuszki i te dla maluszka i te dla ciebie.
Amandia - body z kubusiem jest boskie.Reszta też super.

We wtorek zrobiłam rundkę po ciucholandach. Na razie dla maleństwa kupiłam najmniejsze rozmiary w bezpiecznych kolorach ( i dla chłopca i dla dziewczynki)

30nk6ch.jpg


w2haao.jpg


2wpkoiu.jpg
 
Amandia no to zaszalałaś, śliczne ciuszki, te mamusiowe i te dzidziusiowe. Wezmę przykład z ciebie i pójdę sobie kupić jakieś ciążowe ubranka, bo po co nowe jak później będą porozciągane i raczej je się wyrzuci lub tylko po domu. Co do czapeczek to prawda są śliczne i nowiusieńkie ta różowo zielono biała miała nawet skrawki nitek nie poobcinanych, a niedrapek właśnie w sklepie nie widziałam, przez przypadek wynalazłam są jak najbardziej milusie.
Misia słodkie te ubranka, patrzę że kompleciki ci wyszły i kolorki jak najbardziej neutralne.
Jeszcze kocyków i tym podobnych gadżetów nie kupowałam, ale zwrócę na to uwagę zęby był 100% bawełniany. Widzę pieluszki maja śliczne wzorki. JA zrobię miejsce w półce, znaczy taką specjalną dla dzidzi i zacznę też powoli już sie zaopatrzyć.Mamusiowe ubranka też cudo, fajna kurteczka.
Nalia śliczne ubranka i jak nowe
 
Amandia ciuszki dla mamy rewelacja!!!!!!! chyba muszę bardziej pochodzić po tych moich osiedlowych sklepikach i bardziej poszukać:-)

Misia wiosenna bluzeczka cudna i wiesz też muszę pomyśleć o tych podkładach, przypomniałaś mi bo zupełnie o nich nie myślałam:-D

Malia najbardziej podoba mi się to granatowe body
 
ja bede miala za zadanie kupic cieplejsze ubranka.. :) bo mam tylko cienkie spioszki.. tzn bawelniane. bo przeciez rodzilam pierworodnego w maju na upaly.... to mi wtedy spiochy grube byly zbedne....
teraz jak urodze to by sie zdało cos cieplejszego miec...mam po miloszki dwa kombinzony rozm 80... i kurtke rozowa co Maly dostal.. 68rozm.. a 2 pary welurowych spiochow... na tym moj asortyment sie konczy..
co do bawelny.... owszem jest dobra... ale bywa ze sie rozcioga

polecam sklepy tekstil.. tam są tanie ciuszki dla malych dzieci... i mozna znalesc ciekawe rzeczy... kupywalam tam ubrania dla syna... nie rozciagają sie... itd..
 
Ciesze się dziewczyny że podobają wam się moje zakupy dzisiaj ide na miasto to może coś kupie jeszcze.

Nalia śliczne bodziaczki a te białe rozpinane pod szyjką super :-)

Amandia masz już tyle ślicznych ubranek jestem pod wrażeniem ile można z nich zrobić zestawów i kombinacji twoja córcia to będzie mała modelka:-)

Domanska86 ja właśnie też wchodze do sklepów tekstil są śliczne rzeczy i bardzo tanie np w tym sklepie kupiłam te białe i żółte półśpiochy za 5,50
 
Witam!
U mnie też jest market textil, co prawda jeszcze nie kupowałam nic, ale się rozglądałam, rzeczy niedrogie i śliczne.

Amandia cudowne rzeczy. Ty to chyba jesteś najlepiej z nas wyposażona, no pomijając mamy które już mają ubranka po poprzednich dzieciach, chyba :D
 
reklama
Amandia, Misia, Nalia - widzę, że udane łowy:)
Szalejemy z ciuszkami na całego:) ale rzeczywiście pomału trzeba będzie myśleć o kocykach, śpiworkach, pościeli i kosmetykach, ufff... dużo tego:)
Ja dzisiaj powiększyłam dzidziusiową kolekcję o spodenki - zaraz zrobię fotki i wstawię;)

To już są:) przód, tył i zbliżenie;)





 
Do góry