reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Jussti - ale zaszalałaś :-) super.

...te śpioszki z misiem mają napis na pupie "ma teddy" a z kieszonki zajaczek wygląda :-)

dziś zabiorę aparat do domku to pokaże wam jakie śliczne ogrodniczki dostałam i koszulkę dla bąbla

Sylwia ciuszki i spodnie twoje też super
 
Dziewczyny ale wy śliczne rzeczy pokupowałyście dzidzie będą tak ślicznie wyglądać. Jakie wy rozmiary kupujecie bo ja narazie troszke kupiłam na 56 a teraz głównie na 62
 
Ja mam od 56-68. Te większe są cieplejsze z zimowych wyprzedaży, no ale jak kurtka kosztowała 20 zamiast 100, to trudno było się oprzeć, a na zimę będzie jak znalazł.
 
Ja zazwyczaj kupuje w pakach wiec mam przekrojowke do 12 miesiaca, ale generalnie wiekszosc mam na 62-68, a na 56 to moze z 10 sztuk, głownie bodziaki i spiochy. Wg rad starszych mam wiecej nie trzeba. Jesli ostatnie usg wykaze ze malenstwo jest mniejsze to wtedy dokupie, ale tez szalec nie bede bo dziecie bedzie roslo jak na drozdzach.
 
Widzę że szaleństwo zakupowe już dobrze rozpoczęte. Piekne ciuszki kupujecie dziewczyny. To i ja skromnie narazie ale się też pochwalę
To dla kubusia znalazłam za 3 zł
dscf4598hd5.jpg

A to dla mamusi za 10 zł:-)
dscf4599tx9.jpg
 
A dziewczyny powiedzcie mi co dokupić pod pajaca. Czy pod niego coś się jeszcze wkłada? Bo ja mam zamiar do szpitala wziaść pajace i nie wiem może dzidzi będzie w samym zimno albo za goroąco bo to sierpień hmm sama nie wiem. A co wy myślicie?

Emi_25 bodziaki z misiem śliczne bluzeczka dla ciebie też super.

jussti fajnie wiedzieć że 68 to już bardziej na zimę jak mi się coś trafi w promocji to też kupię
 
Misia latem spokojnie pod pajaca wystarczy sama pieluszka w chłodniejsze dni wkładasz body ale mam nadzieję, że spokojnie w sierpniu pajac wystarczy.
Przy zakupach pamiętajcie, że rodzimy latem i kilka ciuszków z krótkim rękawkiem na wypadek upałów też się przyda.
 
reklama
znalazlam taka rozmiarówke na necie, ale wydaje mi sie zanizona, 43 cm to chyba wczesniaki:
wiek 0/3 |3/6| 6/12| 12/18
cm 43-56| 56-69| 69-74| 74-79
kg 3-5| 5-8| 8-10| 11-14
Dziwna troche....

Tylko ja to mysle, ze z producentami odziezy dziececej jest jak z doroslymi, nimi rozmiar jest ale roznice w nim rowniez. Przeciez i na nas 36 nie jest rowne 36 z innej firmy i sadze, ze tak jest z ciuszkami dla dziecka. Wiec chyba warto miec wiecej wiekszych ciuchow, jak beda za male to beda za start, a jak za duze to sie przeciez nie zmarnuja

Ja na pierwsze 3 miesiace nastawilam sie glownie na bodziaki, pajacy i z mysla o upalnym lecie rampersy. Nie wiem czy dobrze: okaze sie w sierpniu
 
Do góry