reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
no właśnie chyba mało, tak sobie myślę, bo były tylko 2 sztuki w opakowaniu, mam te plastikowe na codzień,
ale pomyślę o kolejnych zakupach i chyba dokupię zestaw aventu - widziałam że w mall mają, a tam są też szklane butle, więc może za jakiś czas kupię szklaną butelke i zestaw tych wkładek
 
Muszę w końcu kupić kosmetyki dla Małej i dalej nie wiem czy zdecydować się na Nivea czy Hipp?
Jak myślicie?

Kingusia nie wiem jak doświadczenie innych mam ale z mojego mój mały miał uczulenie po nivea ja jednak pozostaję wierna bambino, na hippa moję dziecię też dobrze reagowało ale przez chwilę.
 
Czapelka a nie zastanawiałaś się nad lampką taką ze stopniową regulacją jasności? Ja kieeeedyś(ze 2 lata temu) w Biedronce kupiłam za 20zł taką lampkę,dotyka się jej nóżki i ona ma 3 stopnie od takiego slabego do jasnego (ale nie ostrego) światła.Może nad czymś takim warto się rozejrzeć? Na allegro pewnie będą..

A i ja się pochwalę,że W KOŃCU i ja mam już brykę dla Pączka więc ufffff :D(tak tak tak..Jedo :cool2:)
 
Nayaa - a prawko na prowadzenie bryki już też jest? ;-):-D

A takie lampki dotykowe w Biedronce widziałam ostatnio - może to takie same...
 
Palin ciiii :-D liczę,że jakoś mi się uda bez :p a w razie czego pokażę kartę Jokera-ona zastępuje wszystkie inne:-p
Oj tak!!! te lampki były kilka gazetek temu w sprzedaży:tak:Może nawet w niektórych można je znaleźć,zależy czy dadzą do kosza czy nie :blink: Mojej się trochę ten klosz poniszczył,tzn.ze stelaża się odkleił ale taśmę wezmę i będzie :blink:
 
reklama
Nayaa gratuluję Wózeczka :tak:

Fioletowa znalazłam wkładki AVENTA według ceneo najtaniej tutaj:
Avent Wkładki Laktacyjne Wielorazowe 155/06 .::. Sklep 3Kropki.pl cena 26,30 zł kup tanio
ale allegro ma tańsze ;-)
http://allegro.pl/avent-wielorazowe-wkladki-laktacyjne-6szt-worek-i3218901800.html

kurczę dziewczyny mam problem z wklęsłymi sutkami i znalazłam coś takiego:
http://www.ceneo.pl/366638#tab=reviews
Myślicie, że gra warta świeczki?? Przy Olivierze poradziłam sobie samymi nakładkami ale czytając opinię o tym wynalazku jakoś nadziei nabrałam?
 
Ostatnia edycja:
Do góry