reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
[URL="https://www.babyboom.pl/forum/members/isis-6012.html"]Isis j[/URL]a osobiście kupiłabym tą jasną pościel
czapelka
ja kupiłam osłonki z AVentu, ogólnie wszystkie sprzęty kupuje z Aventu, jest drogi ale Philips jest dobrą firmą
asiulka918 kosmetyki kupuje na początek wszystkie z Musteli jest mega droga ale wiem że nie uczula i jest bardzo wydajna jak skończe pierwszy pakiet mam zamiar przejść na kosmetyki z Hippa

a dziewczyny doradzcie mi czy grzechotki z Fisher Proce są takie mega rozwijające czy tylko płci się za firmę, bo te pozniejsze zabawki sa fajne a te dla niemowlaczków?
 
Isis- ja też kupiłabym tą jasną pościel :-)

Nad kremami z filtrem i termometrami sama się zastanawiam, więc nie pomogę ;-)

Tak samo przyłączam się do pytania Jeny79- kupujecie sterylizator i podgrzewacz?

Nad laktatorem też się zastanawiam, czy jest sens inwestować w elektryczny, podczas, gdy nie wiem czy będę z niego korzystać, bo różnie może być, z drugiej strony, czy ręczny wystarczy? bo dobry też kosztuje ok.100zł i nie chcę wtopić tej kasy, w razie gdybym potem jednak chciała kupić elektryczny- już sama nie wiem co robić.

Jak będę dalej taka niezdecydowana, to nigdy nie zacznę tych zakupów :confused2:
 
Podgrzewacz dostałam używany ale nie wiem nawet czy moje butelki do niego wejdą bo nie jest jakiś firmowy, jak nie to nie będę innego kupować. Sterylizatora na pewno nie kupuje i laktatora na razie tez nie. Jak będzie mi potrzebny to każe mężowi kupić a może wcale się nie przyda...
 
Też tak myślałam, że ta kolorowa za bardzo krzykliwa jest :-)
Co do laktatora to ja na pewno kupię elektryczny (będę polować na allegro na uzywany), nie wiem czy kupować sterylizator i podgrzewacz :eek: Co prawda kupiłam zestaw startowy butelek z Tomme Tippee ale mam dylemat czy z tym poczekać czy kupować ...

Ale znalazłam jeszcze taką:
policja.jpg
 

Załączniki

  • policja.jpg
    policja.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 21
Isis ja gdzieś przeczytałam że dziecięcy mózg najlepiej się rozwija w bielach i beżach które nie mają dużych wzorów, choć ta błękitna pościel też jest śliczna
 
ISIS beżowa bez dwóch zdań :tak:

Ja mam laktator ręczny i nakładki tommetippe

Termometr kupuję ten co NATIS :tak:

Podgrzewacz mam i na 100% będzie non stop w użyciu. Włączony całą dobę i w nim woda w temperaturze w sam raz do zrobienia mleka lub picia od ręki bez czekania. Szczególnie w nocy było to dla mnie super rozwiązanie! Rachunki za prąd się w ogóle nie zmieniły więc no steres. Tak się z Olivierkiem nauczyłam i tak teraz też będę robić.
Co do sterylizatora nadal się zastanawiam. W tym temacie jakoś stara szkoła czyli garnek i gotowanie wcale mi życia nie utrudniają. No nie wiem.....
Krem na słonko jak już kupię to MUSTELĘ na pewno!
 
Sara, Ja też mam laktator ręczny Aventa , byłam bardzo zadowolona , ale zastanawiają mnie nakładki tommetippe??? Wytłumacz o co chodzi kochana, bo kupiłam takie butelki i z tego co mi się wydaje to trzeba jakieś nakładki dokupić ????
 
reklama
Do góry