reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
A ja się pochwalę,że macałam dzisiaj Jedo Fyn :-D W KOŃCU!
I znowu wpadłam w mały szał w Zarze.. i się spłukałam :zawstydzona/y: jutro zrobię zdjęcia ciuszków..Ostatnia przecena poszła a ceny naprawdę rewelacja za ciuszki!!
 
Dziewczyny ale fajne ubranka pokupowałyście :-)

Nayaa- i jak ten Jedo Ci się podobał? Też go biorę pod uwagę, ale póki co tylko widziałam, że sporo ludzi na ulicy go używa ;-)

Czapelka- fajny ten Mutsy, a to ten, któremu tak nietypowo skręcają koła? A w zasadzie osie?
 
Ostatnia edycja:
Mama2013 powiem Ci,że gondolka była dla mnie bardzo na +. bardzo dobrze mi się go prowadziło,koła duże,przednie skrętne..po złożeniu nie był wcale duży (jeśli złożę stelaż to bez problemu zmieści się w bagażniku i jeśli bym później doczepiła fotelik to bardzo ok.Gorzej,jeśli zachce mi się gondolkę przewozić :-D).Ale co mnie zastanowiło,to spacerówka a dokładniej budka w spacerówce.Ona jakoś dziwnie niedopasowana była.Sprzedawczyny mówi "a bo to dlatego,że on na ekspozycji stoi i tak ciągle się przekłada" ale jakoś tak nie bardzo to wszystko razem wyglądało. No i zapytałam o fotelik i mówię,że chcę dokupić do wózka maxi cosi cabrio a ona,że cabrio to tylko jak baza jest bo Cabrio jest produkowany pod bazę a Citi to jest niby to samo (fakt,że węższy) ale tańszy a jeśli nie mam isofixu to mi cabrio nie jest potrzebny.

Wiecie co..aż żałuję,że z bidą w portfelu pojechałam bo naprawdę przeceny w Zarze są niezłe. Piękne sukieneczki dla dziewczynek za 20 zł :szok: Jako,że sobie kupiłam kilka rzeczy (obiecałam mały egoizm że nic dla Wojtka ale nie dałam rady)i tak jak stałam w kolejce to mówię "eee ja sobie nic nie kupię tyle ciuchów dla małego jest"..Mam nadzieję,że jak K wróci i da $$ to jeszcze coś się uchowa :-p .W Realu też jakieś bodzio za 3.99. Takie tam "po domu" ale będzie :) fakt,rozmiar rozmiarowi w ogóle nierówny!. No i 2 zdobycze z pepco.
P1050382.jpgP1050383.jpgP1050384.JPGP1050385.jpgP1050386.jpgP1050387.jpg
 
Nayaa- super ciuszki :-)

muszę zwrócić uwagę na te budki w spacerówce :happy2: ale ja na oglądanie wózków wybiorę się pewnie dopiero gdzieś za miesiąc
 
Jak mój K przyjedzie to razem się wybierzemy na oglądanie,bo w końcu to on za to płaci.
Ale do innego sklepu wjedziemy.W Smyku 2w1 kosztował ponad 1600.Już nie pamiętam ile dokładniej.A w innym sklepie (bejbi.eu) kosztuje w kolorze który mnie interesuje 1473 zł.Więc pojedziemy do tego drugiego sklepu,obejrzymy dokładniej i może z tą budką dojdziemy do "porozumienia" :blink:
 
Sa_raa 49zł.
W kappAhl'u był podobny (w tym samym kolorze ale nieocieplany) i też tyle kosztował.

A kurteczka którą ostatnio kupiłam (zimówka...na 6-9mcy) 29 zł teraz kosztuje :szok:
 
reklama
dziewczyny jakie ciuszki boskie :szok: Jejuuuu :-D
Anula a niektore chyba te ciuszki masz z George'a :-D bo ja mam identyczne bodziaki i spodenki co Adasiowi jeszcze kupowałam tutaj. Wiec angolskie :tak:.
Jak znajde ładowarke do aparatu to wrzuce wam tez moje zdjecia ubranek. Moze w niedziele bo nadal mam nadzieje ze jutrzejsze plany zakupowe mi wypala ;-) wiec kolekcja troche sie zwiekszy. I wtedy bede miala cala ubrankowa wyprawke. Pozostana inne rzeczy, wanienke juz mam, dostalam od kolezanki, podstawke do niej dostane jak kolezanka zmieni mieszkanie, mozliwe ze w kwietniu, dostane tez po jej synku łozeczko wiec kolejny koszt odejdzie. Wózek kupimy chyba za miesiac, musimy sie conajmniej do poczatku maja wyrobic z tym zakupem. Przypomnialam sobie ze z Adasiem miałam termin na 3 stycznia a urodził się 15 grudnia. Musze brac mozliwosc ze i to malenstwo moze w maju sie na swiecie pokazac.
 
Do góry