reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

No właśnie, ja tak sobie myśle, ze może lepiej na początku wielofunkcyjny z dużymi pompowanymi kołami, może nawet nieskretnymi, tylko żeby się dobrze podbijal, a potem lekka spacerowke ze skretnymi kołami..
Tylko musi być ten pierwszy wózek tez łatwo składany i mieścić się w samochodzie, przynajmniej stelarz pod fotelik, bo ja dużo jeżdżę..
 
reklama
Anusia, rzuc okiem na mutsy4rider, kilka z nas tutaj juz planuje ten wozek. Ja mieszkam obok lasu, duzo podrozujemy i padlo na 4rider. Na stronie producenta masz opis, a kola sa do wyboru w 4 opcjach.
 
anusiak - ja mam xlandera xa - bardzo nam się sprawdził
a co do bagażnika - najłatwiej byłoby podjechac do hurtowni samochodem i sprawdzić... nam sam stelaż do wózka wchodził do bagażnika do vw polo
 
Wypowiedź sprzed kilku dni:

Warto chyba jednak zwrócić uwagę na fotelik samochodowy. Niby dziecko jeździ w nim tyłem do kierunku jazdy, więc juz z samego tego faktu jest bezpiecznie, ale jednak w crash -testach róznią sie te foteliczki od siebie.

Napisałam co moim zdaniem powinien posiadac dobry wielofunkcyjny wózek.
- duże pompowane koła
- skrętne koła z przodu (360st)
- wysokie oparcie spacerówki (około 50cm wystarczy ) - w moim wózku ma 57cm
- długi podnóżek
- przekładana rączka lub siedzisko
- regulowana długość rączki
- oparcie rozkłądane do pozycji leżącej
- oparcie w pozycji siedzacej powinno składac się do 90 lub prawie 90stopni
- szerokie siedzisko (minimum 30cm)
- duży bagażnik
- możliwie jak najmniejsza waga (pzy pompowanych kołach cudów nie nalezy sie spodziewć, ale warto porównac wózki pod tym względem).
- głęboka budka (daszek) w gondoli i spacerówce

Pozostałe mamuski- poprawcie mnie, albo uzupełnijcie jak o czymś zapomniałam. Moze pomożemy w ten sposób niewtajemniczonym.
Jak ja kupowałam swój wózek to byłam całkowicie zielona w temacie i sa tego efekty:sorry:
 
No to myślę, że pewnie czasem się miniemy na spacerach, bo my non stop jeździmy z psem nad Zegrze, ale na plażę ośrodka Promenada, bo to nasze ulubione miejsce :)
 
reklama
anisiaj a ja tam jeszcze nie byłam :-D my z drugiej strony jesteśmy... od WIeliszewa :-)

mama mnie mura nie przekonuje, bo ma krótkie oparcie... takie miałam w casualplay i szybko musieliśmy kupić parasolkę. Mały był (i nadal jest) wysoki, więc tym razem zwracam już na to uwagę ;-)
 
Do góry