reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

na debet weszłam ;-)
ale że mi sprzedaż moich "dzieł" ruszyła to od razu kasę z paypala przelałam, i zaraz się wyrówna [za 2-3 dni]
tym bardziej że babeczka z australii napisała, że w weekend zamówi [zapłaci] za getry [2 pary] i że już nie może się doczekać, takie są słodkie ;-)
aż sie boję, tak mi na ambicje weszła

a też prawda jest taka, że Filipek ma chyba tylko ze 2 nowe rzeczy, reszta to po Arturze i innych dzieciach, więc niech chociaż ma coś nówkę dla siebie
[choć i tak brałam większe rozmiary]
 
reklama
Kingusia- jeszcze raz dziękuję za link do tej pościeli, dzisiaj przyszła i jest rewelacyjna!!! :-) Świetna jakość, bardzo dobre wykonanie, po prostu super!!!

**Baby-Raj**6el.kpl. do ŁÓŻECZKA 140x70 (3161129427) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Polecam! To akurat jest rozmiar na większe łóżeczko 140x70, ale są też aukcje tej firmy ze standardową pościelą 120x60:-)

Wczoraj zrobiłam cztery prania ciuszków, a dziś 2 godziny prasowałam... Zaraz idę układać rzeczy Juniora w komodzie, a część spakuję w torbę do szpitala :tak:

U nas co prawda też nie ma zwyczaju kupowania jakiegoś drobiazgu świeżo upieczonej mamusi, ale może mój M mnie czymś zaskoczy :-)
 
Zazdroszczę Wam zakupów w ostatnich dniach miesiąca.. ja dziś w sklepie spotkałam się z odmową, gdy chciałam zapłacić kartą :crazy:
U mnie nie ma zwyczaju kupowania prezentów z okazji urodzenia dziecka nie dla dziecka. Mam nadzieję, że znajomi i rodzina, będą pamiętali, że Tymek ma starszego brata.. chyba będę musiała o tym niegrzecznie przypominać :-p

A pro po prezentów - czy dajecie jakiś prezent lekarzowi prowadzącemu? Ja ostatnio kupiłam mojej gin biżuterię, ale to było bardziej wymuszone przez mamę, bo one pracują w tym samym szpitalu.. Teraz się zastanawiam - nie wyobrażam sobie po porodzie przyjść z koniakiem itp :eek: Poza tym chodzę z medicoveru i mój lekarz niezłą kaskę za moje wizyty dostaje :-p
 
nie mam w zwyczaju dawać "dowodów wdzięczności"
do ginki chodze prywatnie [jestem u niej już 16 lat] niby dużo nie bierze, ale prezenty może sobie kupić sama za to co u niej zapłacę ;-), jej nie będzie przy porodzie tak czy inaczej
u nas "tradycją" u lekarki jest zdjęcie dzidziusia z dedykacją dla lekarki - całą ścianę ma obwieszoną fotkami i fajnie jest gdy tam wchodzę i widzę Arturka :-D

ja wczoraj widziałam jak babka [no taka chyba juz po 60] usiłowała u kardiologa niby "dyskretnie" dać pielęgniarce jakąś kawę czy coś w tym stylu - szczerze mówiąc dla mnie wyglądało to żenująco....
 
Ja podobnie - nie będę dawać prezentu gin. Płacę za każdą wizytę (z Aro tak wyliczyliśmy, że dziennie jej wpływa ok 3000 - to ja tyle przez miesiąc nie zarabiam), w dodatku nie "dociągnie" mnie do końca (na ostatnie chwile wracam do swojego "panieńskiego" lekarza - i nawet się cieszę). Może po porodzie, jak będę wychodzić ze szpitala to położnej, czy lekarzowi może coś drobnego (kawa, czy coś słodkiego), ale jeśli naprawdę odczuję taką potrzebę.
 
reklama
Do góry