reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

ja chodzę do gina na NFZ i nic mu nie dawałam w poprzedniej ciąży bo go nawet w szpitalu nie było jak rodziłam. w ogóle nie miewa tam zbyt wiele dyżurów i ciężko go dorwać w na oddziale.
ja wychodziłam z dzieckiem to kawę i merci duże dałam pielęgniarkom które wydawały mi dziecko i położnym to samo bo miałam naprawdę rewelacyjną opiekę położnych i tych od dzieciaczków
 
reklama
Dmuchawcu klapeczki pierwsza klasa:)

Korba super wózeczek:))) z tego co wiem bazy do auta są tylko do Maxi Cosi, ale to i tak jest w większości wygoda... bo jeśli chodzi o bezpieczeństwo to te bazy z IsoFixem dają 1 gwiazdkę więcej... a bazy na pas w ogóle nie zwiększają bezpieczeństwa....

Co do prezentu to w sumie pierwsze słyszę żeby coś dać DR... przy porodzie i tak jej nie będzie więc nie wiem... raczej nic nie dam, a chodzę z NFZtu...
 
korba: superancki ten wózek!!! Chyba też taki kupię.... Podoba mi się, taki zgrabny. A lekki? Torbę ma? Pokrowiec na nóżki, moskitierę i takie tam? A ten fotelik to już mieliście i musicie dopasować czy co? Bo ja będę kupować fotelik też, to chyba mi dopasują co? I pytanko jeszcze: co to ta baza do samochodu??? Za moich czasów nie było takiego czegoś. :zawstydzona/y:
 
korba: superancki ten wózek!!! Chyba też taki kupię.... Podoba mi się, taki zgrabny. A lekki? Torbę ma? Pokrowiec na nóżki, moskitierę i takie tam? A ten fotelik to już mieliście i musicie dopasować czy co? Bo ja będę kupować fotelik też, to chyba mi dopasują co? I pytanko jeszcze: co to ta baza do samochodu??? Za moich czasów nie było takiego czegoś. :zawstydzona/y:

Lekki naprawdę leciutki fajnie się prowadzi, fotelik dopasowany teraz do tego wózka, torbę , folię przeciwdeszczową ma , pompkę , pokrowce wszystko jest , nawet parasolka. Baza to takie cacko że montujesz to w samochodzie na stałe a fotelik tylko wpinasz nie musisz pasami zapinać fotelika;-)
 
Korba, a jasny czy ciemny fiolet? Bardzo fajny wozek!
co do bazy to ja tez chciałam początkowo nabyć bo wiadomo wygoda... Ale przeraża mnie dodatkowy koszt i chyba pozostanę przy zapinaniu w pasy :)
 
Korba masz rację :-) ja się uśmiecham jak na nasz patrze :-p fajnie chociaż po pokoju sobie pojeździć :-)
A co do lupo to ciemny fiolet jest najładniejszy, też mielismy go wybrać.
 
reklama
Do góry