reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
dzięki mikoto to czekam na info :tak: a pościeli też szukam takiej stonowanej te są śliczne ale ceny :szok:

anielek słodki ale nie będzie za ''gorący '' jak na lato ? ja jednak kupie coś cieńszego tam pisze że utrzymuje dłużej ciepło chyba na lato sie nie sprawdzi
 
Ostatnia edycja:
No właśnie... Kurde, ale becik chcę, bo to się na początku dobrze dziecko trzyma. A cholera wie jakie lato będzie? Takie jak wiosna- to ja dziękuję... ;-)Ale ten pierwszy chyba za gruby jest. wstawiłam jeszcze jeden. Chyba cieńszy. Kurczę- nie ma jak to w sklepie- pomacasz, a tu...
 
Ja kupiłam dziewczynom taką pościel: Zosi fioletową, Marysi niebieską, Helence różową:tak::-D

POŚCIEL DZIECIĘCA 135x100 2 ELEMENTOWA BAWEŁNA (3109794741) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Do tego dla Helenki ochraniaczyk blado zółty( na pościeli jest pasek identycznego koloru) i takiez prześcieradełko z falbanką.
OCHRANIACZ DO ŁÓŻECZKA Z FALBANKĄ 30x360 BAWEŁNA (3109796465) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
teri114 ja mam taki wózek, prezentuje się świetnie. Sąsiadka ma i jest mega zadowolona - córeczka w lutym skończyła roczek. Kupiłam używkę za 750zł w idealnym stanie - wklejałam link jakiś czas temu :-)

taaaak umkneło mi chyba :dry:a powiedz kochana według ciebie jest ciężki czy lekki dam rade na 2 piętro go wnosić ???
 
TERI - pisałam już jakiś czas temu, że oglądałam ten wózeczek w sklepie. Jest rewelacyjny. Pani w sklepie nam go naprawdę gorąco polecała i zachwalała. Podobno te wózeczki są najmniej awaryjnymi wózkami na rynku - opieram się na jej zdaniu :-). Zdziwiło mnie to, bo oglądałam wózki po 4 tys. a ona zachwalała akurat ten, więc z perspektywy sprzedawcy albo była tak uczciwa albo nie wiem co ;-).
Wózek jest lekki, fajne ma duże pompowane koła i jest bogato wyposażony w standardzie (torba, moskitiera, folie, ochraniacze), podobno nie do zdarcia, ale nie czytałam opinii użytkowników.
Gdybym się nie zakochała tak w Mutsy to też rozważałabym ten wózek.:tak:

KINGUSIA - piękny ten Twój X-lander!!! Super!

ANISIAJ - chyba większość tych wózków ma takie kolory z du... Mutsy ma fajny ten błękit i biały. Jeszcze ten soczysty zielony mi się podobał, ale faktycznie jak dla mnie nie ma za dużego wyboru. 4rider ma i tak większy wybór niż np. Evo. Trafił mi się 'coffee' i w sumie dobrze, bo fajny i nie mam już dylematu.
Bardzo fajne kolory ma X-lander, takie wesołe i soczyste i ten ROAN co TERI wklejała. Na żywo prezentują się super. Mutsy stonowany jest bardzo, dlatego stawiałam na biel, a mam coffee ;-).
Ale z drugiej strony Mutsy ma to fajne rozwiązanie, że każdy element wózka możesz kupić w innym kolorze. Planowałam właśnie białą gondolę i resztę elementów coffee.
 
Natis, niestety 4rider nie ma juz tych soczystych. Facet od dystrybutora mi odpisal, ze wycofuja serie team, czyli te soczyste, a pojedynczych sztuk moge szukac gdzies na necie :( w tym roku maja je wycofac w ogole i nawet na stronie mutsy sa juz tylko te kolory z linii 2013.
 
reklama
ANISIAJ - ja jeszcze oglądałam tą serię TEAM w sklepie. Była dostępna, nie mieli z kolei nowego wzornika kolorów z 2013, dlatego nie było tej mojej bieli. Pewnie znajdziesz jeszcze w sklepach poprzednią linię. A miałaś upatrzony jakiś konkretny kolor?
 
Do góry