reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Tosia miała taki fotelik jak fioletowa wkleiła, super nam się sprawdzał :) teraz muszę go wytargać od kuzynki bo jej pożyczyłam :p
 
reklama
skoro mowa o leżaczkach, to ja kupiłam taki:

FISHER PRICE LEŻACZEK BUJACZEK WIBRACJE 3w1 W2583 (3070978895) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a rożek też będę miała w komplecie z pościelą. Mimo tego, że to będzie czerwiec, to myślę że w szpitalu się z pewnością przyda, a potem zawsze może posłużyć jako kołderka. Ja mam taki z podusią:

2CZ ROŻEK BECIK PODUSIA POŚCIEL DZIECIĘCA KOMPLET (3033557309) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
ja też mam leżaczek jak fioletowa, synek ma 2 lata i nadal się w nim buja :), dobra rzecz, zdarzało się że go w tym usypiałam
 
jeśli któraś jest w takiej sytuacji jak ja - ma stary laktator avent isis i musi tylko wymienić nakładkę masującą to donoszę ;-) że pasuje ta nakładka do nowego laktatora naturell [duża, trzeba pokombinowac z wciśnięciem, ale wchodzi i jest ok]
 
Dziewczyny mam pytanie donośnie staników do karmienia. Jaki rozmiar kupić? Jeśli teraz noszę 80E to powinnam kupić 80F?
 
reklama
Do góry