reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

A zaczęło się od wersji dziewczęcej samych poduszek i zawieszki
sówki fiolet.jpg

Poproszona zrobiła kołderkę z opcją dodania wkładu, płaską podusię, szmatkę z metkami i wisiorek - wszystko w moich wybranych kolorkach.
Jak tylko dojdą zdam relację :tak:
Już się doczekać nie mogę
 
reklama
Kwestia indywidualnego dogadania.
Ja brałam zestaw kołderka, poduszka, szmatka, zawieszka za 100zł z przesyłką
Czy dużo? Pewnie zależy jak dla kogo.
Mam zrobiony mój projekt, na mój wymiar, moje kolory...więc dla mnie do przyjęcia :tak:
 
anusiakanusia ja też poluję na tę parkę z H&M:-) Tylko czekam aż się u nas pojawią:wściekła/y:

Sara
super!!!!!!!!!!! Lecę oglądać, co ta dziewczyna szyje:confused::shocked2:

Mikoto, warto! muszę przyznać ze w rzeczywistości jeszcze ładniejsza niż w folderze, ja kupiłam w h&m w Norwegii, zakochalam sie w niej od pierwszego zmierzenia :)
 
anusiakanusia dzisiaj w CH zobaczę czy już są. Chociaż nie wiem jak z rozmiarem. Czy brać większą? :confused::oo2:

Sara wydaje mi się, że cena jest bardzo atrakcyjna. Teraz rękodzieła są i na czasie i w cenie. A za tę cenę naprawdę dużo rzeczy i do tego jeszcze pieknie wykonane:tak:
 
anusiakanusia dzisiaj w CH zobaczę czy już są. Chociaż nie wiem jak z rozmiarem. Czy brać większą? :confused::oo2:

Sara wydaje mi się, że cena jest bardzo atrakcyjna. Teraz rękodzieła są i na czasie i w cenie. A za tę cenę naprawdę dużo rzeczy i do tego jeszcze pieknie wykonane:tak:

Ja normalnie przed ciążą nosiłam S/XS z H&M , i parkę wzięłam S :) Ona oczywiście bierze pod uwagę brzuszek. Najlepiej jak przymierzysz :)
 
reklama
Sa_Raa super te pościele!!!!

Dziewczyny apropos rozstępów... ja mam niestety tendencje do nich. Mam nie duże, ale jednak trochę widoczne rozstępy na boczkach i łydkach (były już na dłuuugo przed ciążą). Nie wiem skąd bo nigdy nie miałam jakiś drastycznych wahań wagi no ale cóż. Była teraz moja ciocia z DE i przywiozła mi Bio-Oil. Sama go stosuje i muszę powiedzieć, że jest mega skuteczny. Ona go stosuje na bliznę po operacji serca i efekt jest niesamowity.
U nas też niedawno w TV pojawiła się jego reklama. Zaczęłam stosować już ponad tydzień temu, więcej napiszę za jakiś miesiąc, ale skóra już jest gładsza.
 
Do góry