reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Ja używałam różniastych kremów tak w pierwszej jak w drugiej ciąży. Po pierwszej byłam zachwycona- rozstępów zero. Więc przy drugiej świchtoliłam się jeszcze gorliwiej, a tu zonk: pod pępkiem rozstęp na rozstępie:-( Teraz używam balsamu nawilżającego Neutrogena:-D
 
reklama
ja nic nie używam - raz że mi się nie chce, a dwa że w pierwszej ciąży miałam zakaz głaskania brzucha, więc i tak nie mogłam nic smarować
brzuch miałam ogromny i wylazł mi jeden rozstęp, ale na szczęście wyblakł zupełnie [teraz go mogę poczuć palcami] ale i tak najgorsze mi wyszły na udach od wewnątrz
jak coś nowego wyjdzie to i zniknie ;-)
 
Przy Michasiu smarowałam solidnie brzuch i piersi zwykłą wazeliną, co rano i wieczór. Zero rozstępów, a brzuch dodam miałam gigantyczny...
Teraz dostałam 2 tubki kremu od koleżanki i miźgam się rano kremami, wieczorem wazeliną.... ale obawiam się że tym razem coś może się pojawić, w końcu jestem 6 lat starsza i skóra nie jest już taka jędrna jak w czasach młodości :-D
 
mamawikusi jej suuuper !!!!!!!!i naprawdę 20 zł za niego ??????? no szok ale łup wygląda jak nowy muszę się też rozejrzeć w tym temacie może uda mi się tanio coś takiego kupić naprawdę super :tak:
 
MamaWikusi, świetny leżaczek !

Na brzucho nakładam balsam firmy AA z lini mama. Ale czy będą dobre efekty po tym, zobaczymy. Na razie nie mam żadnych nowych.
 
reklama
Do góry