reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Fioletowa jaka kolorowa! Super!

Ja miałam misie z FP ale była szwagierka mi jej nie oddała. Wyprowadzili się do Niemiec. Później ja się wyprowadziłam i z całej karuzeli został mi tylko pilot...

leir udał Ci się zakup!!
 
reklama
oj sara szkoda....
ja się cieszę że nasza jest w naprawdę super stanie - bo dziecko nawet nie ma jak jej zniszczyc, wiec wygląda jak nówka sztuka
ciesze się ze jak byłam w ciazy z Arturem to stan kasy pozwalał mi na kupowanie nowych rzeczy, teraz mniej wydatków, a potem jeszcze część kasy wróci :-)
 
Kochane to moje pierwsze Jasiowe zakupy ;-) 20130222125.jpg20130222127.jpg
 
MamaEwa Czaderski dresik :tak: a body nie z H&M? tak coś mi się kojarzy :p Bo coś mi się wydaje,że w jakimś sklepie widziałam coś z tym napisem..Ale rąk nie dam uciąć :)
 
Cudne body i dresik :-)

Dziewczyny było już o łóżeczkach i karuzelkach, a co na temat materacy??? Jaki kupujecie/kupiłyście??? Jaki polecacie???
 
reklama
ja czytałam kiedys na stronie instytutu matki i dziecka że nie poleca sie tych gryka-kokos, są za twarde dla dziecka, zwłaszcza noworodka- ich popularność wynika z ceny. Najlepsze lateksowe, lub pianka termoaktywna
Pamiętajcie lepiej dać więcej za materac na którym dziecko spędza dużo czasu niz łóżeczko które służy głównie celon ozdobnym, ja mam coś takiego (tylko że w środku jeszcze spreżyny), i polecam. Bardzo chwalone też sa te z następnego linku
DANPOL NAJLEPSZY MATERAC 120X60 KING LATEX+KOKOS (3023520886) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

MATERAC LATEKSOWY HEVEA 3 Pokrowce 120/60 + GRATIS (3036462192) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry