reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
Majeczka jaka spryciara! trudno nadążyć :-D:-D kojec rewelacyjny! Majeczka będzie miała dużo miejsca do brykania :tak:
my tez mamy chustę Nati, wcześniej używałam częściej ale Ola zbyt bardzo zaczęła się przyzwyczajać, a w końcu nie po to tyle kasy na nowy wózek wydaliśmy żeby się kurzył na strychu :-p doszłam do wniosku że chusta będzie wykorzystywana w wyjątkowych sytuacjach :tak:
 
BERBER Kojec Horn wym. 105x105x77cm składany na pół w TOMI Warszawa
a ja zakupiłam taki kojec dla maluszka. jedziemy na wczasy i się przyda a później będzie miał gdzie się bawić. z tym że używany na allegro i gratis dostaję do niego materacyk. mam nadzieję że będzie ok, bo pierwszy raz zamówiłam coś używanego na allegro!!

Kasiu ja już pare rzeczy kupiłam na allegro używanych i jak na razie jestem zadowolona. Wylicytowałam kilka zabawek i książeczek z materiału w atrakcyjnych cenach np Szczeniaczek Uczniaczek wygląda jak nowy, przyjechał wyprany i pachnący. On naprawde jest świetny !
 
Mamjakty taki kojec moim zdaniem wystarczy ... taki duzy to na ogrodzie bym sobie mogła postawic na wsi bo w mieszkani mimo ze 3 pokojowe placu by brakło:-)jak zacznie raczkowac to w żadnm kojcu nie wysiedzi... przerobiłam to z Julka kojec potem słuzy aby zaaresztowac gdy trzeba cos samemu bez wieszaka u nogi zrobić:)
 
pewnie tak Madziu :-) u nas też nie bardzo jest miejsce na coś większego.... mimo że w domu mieszkam :szok: ale nasze pokoje nie za duże są ;-)
a swoją droga, wkurzają mnie teksty moich dziadków, jak wsadzam Olę do leżaczka albo właśnie do kojca to oni się naśmiewają że do więzienia dziecko idzie - nie wiem co w tym śmiesznego :wściekła/y: no i niech tak cały czas gadają to potem nie będzie chciała się w tym bawić :dry::dry:
 
reklama
Do góry