reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Kasiu ja już pare rzeczy kupiłam na allegro używanych i jak na razie jestem zadowolona. Wylicytowałam kilka zabawek i książeczek z materiału w atrakcyjnych cenach np Szczeniaczek Uczniaczek wygląda jak nowy, przyjechał wyprany i pachnący. On naprawde jest świetny !
a ja już jestem zła że zalicytowałam. trafiłam chyba na taką kobietę. najpierw napisała że przesyłka kurierska będzie 35 zł. teraz dopiero sprawdziła i okazało się że prawie 70!!! :szok: na szczęście powiedziała że mogę zrezygnować i chyba tak zrobię bo zalicytowałam za 158 do tego te 70 to masakra, nowy kupię, wprawdzie bez materaca ale jednak nowy. wydaje mi się że średnio mi się ten zakup opłaca. ale wiem że warto używane kupować bo moja siostra i kojec kupiła używany i spracerówkę któa służyła jej 3 lata, mi się tak po prostu trafiło :-(
 
reklama
nam przyszedł Pan Metka - śmieszny jest :-) młodej się podoba :tak:
a jak Fifiemu? spasowała nowa maskotka? :-)

tak dotarł wczoraj do nas pan Metka i na szczęście Fifiemu również się podoba...z wielkiem zainteresowaniem go oglądal...ciagnął za metki,wkładał do buzi, potrząsał...jest OK :-D:tak:
 
Rondzia masz rację Ty masz następny. Ale jakoś szybko musisz go wymienić. Nie wiem do kiedy są następne, ale ten model który ja kupuje jest do 4 roku życia. Także na trochę mi wystarczy.

Ja również mam krzesełko Fisher Price i jestem zadowolona. Tylko ja mam model Rainforest, ale one wszystkie konstrukcje mają taką samą.
W każdym razie polecam, warte swojej ceny:tak:

Czemu musze go wymienic? Nie rozumiem

Rondzia a czy ten materiał jest przepuszczelny w tym foteliku?
Ja też go oglądałam w necie i zastanawiam sie czy mała się nie bedzie pocić bo ten co mam teraz wyściełany jest sztucznym paskudztwem i mała jak jest ciepło to w mig od razu ma mokre plecki i główkę :baffled:
W sklepie tez oglądałam różne foteliki ale niestey większość z nich ma sztuczny materiał :-(

Anik pocil sie tak jak kazdy kto ma plecy oparte do jakiegos materialu ale zdecydowanie mniej niz w nosidle.. Nie moge ocenic czy duzo czy malo bo raczej porownania nie mam bo w innym nie jezdzil. Nie przepraszam. Maz ma w samochodzie taki gowniany ze steropianu to w tym steropianowym byl bardziej mokry. Jezdzil w nim do prawie 4 lat.
 
Ostatnia edycja:
Co do pocenia się, to we wszystkich się pocą maluchy. Najlepiej dokupic dodatkowy pokrowiec na wierzch z frotki. Nam w nosidle bardzo się sprawdza, jestem z niego mega zadowolona. Janek jeździł bez niego i był w 5 minut mokrusienki, a Tusiek nawet po 30 minutowej jeździe nadaje sie do wyjecia bez wyżymania ;-).
 
kupiłam bardzo podobną kaczkę w TESCO (około 5 zł), ma troche lepiej wywazony środek cięzkości i pływa głową do góry :-D

A zamówiłam Pana Metkę - mi sie podoba, zobaczyny co na to Lenucha :happy:
 
A ja kupiłam w tesco gumowe samochodziki do kapieli - strażacki i policyjny. Janek oddał bratu strazacki (byłam w szoku, iuiu oddał) i teraz obaj w brodziku dzierżą samochody :-p. Poza tym obaj z nimi jeżdżą samochodem, a Tusiek namietnie dziamga swojego.
 
reklama
Czemu musze go wymienic? Nie rozumiem
Znalazłam na stronie, że ten co ja mam czyli jest w grupie wiekowej od 0 do 4 lat, a ten co Ty masz Trimax jest od 9 miesięcy do 4 lat. Dopiero ten następny Lift Evo Pt jest od 4 lat do 12 roku życia.
To jest ta strona: CONCORD - Kinderautositze | Kinderwagen | Kinder-Designermöbel und -accessoires
Widocznie te nasze praktycznie pokrywają się wiekowo. Ja żałuje, że odrazu nie kupiłam Ultimax, bo tam tylko wkładkę się wyjmuje. Niepotrzebnie wydałam pieniądze na pierwszy fotelik, bo on jest do 9 miesięcy. Plus jest tego taki, że mam go on kompletu z wózkiem i zawsze jak jechaliśmy na zakupy braliśmy tylko stelaż od wózka.
 
Do góry