reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

wprawdzie ja jeszcze nie rozglądałam się za fotelikami samochodowymi, bo młoda jeszcze się mieści w nosidle, chociaż już pomału stópki nam wystawać zaczynają, no ale ja myślę żeby teraz zakupić chyba do 18 kg a potem kolejny na dalszą wagę - w każdym bądź razie nie chcę teraz kupować takiego, który może być dla dzieci ponad 30sto kilowych ;-) chcę to rozłożyć na dwa foteliki :tak:
myślałam o maxi cosi tobi - ale tak jak pisałam, jeszcze dokładnie tematu nie zgłębiałam ;-)

krzesełko zamówiłam takie:
http://allegro.pl/item675825721_bambi_baby_design_krzeselko_fisher_price.html
na razie czekam :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dla Julki nosidełko też już przymałe. Póki co nie mamy samochodu, uległ wypadkowi, więc fotelik jakoś nam niespecjalnie potrzebny. Choć pewnie i tak mój wspaniały mąż długo nie wytrzyma bez pojazdu i wtedy będę musiała się zastanowić co kupić :dry:

Co do krzesełka to powiem szczerze, że mi było szkoda kasy na Fisher Price i teraz żałuję. Niby mamy drewniane i generalnie jest ok, ale raz ciężkie a dwa mało praktyczne, bo tacka przymocowana :dry:
 
Ostatnia edycja:
No ja już po zakupach....
Krzesełko mamy takie Super KRZESEŁKO wielofunkc. BABY MIX 5 KOLORÓW (684996567) - Aukcje internetowe Allegro kolor zielony...sprawdziło sie dziś rewelacyjnie...Bardzo stabilne i pomimo tego że Piotrek jeszcze jakoś super nie siedzi to bawił sie w nim chyba z godzine...:-) Jak ktoś nie chce wydać majątku to polecam :tak:
A fotelik jednak Coneco Zenith....znowu zielony i małemu tak sie w nim super jeździ że momentalnie w nim zasypia :-) przodem do kierunku jazdy ustawiliśmy
FOTELIK ZENITH 2009 CONECO 9-25kg + MEGA GRATISY! (680994268) - Aukcje internetowe Allegro
W ogóle coś ostatnio zaczełam sie lubować w produktach firmy coneco...Nie będziemy szaleć z Maxi Cosi itp bo za cholere nie wiem jak ta moja klucha będzie rosła dalej...wole być ostrożna...A głupia jestem bo dziadkowie fundowali :-);-)
 
już pomału stópki nam wystawać zaczynają,

Mamjakty - to, że nóżki wystają nie oznacza, że fotelik jest za mały.
liczy się tylko żeby główka nie wystawała poza oparcie :tak:
do ilu kilogramów masz ten pierwszy fotelik ???

ja mam do 10 - niestety.
mam nadzieję, że Skrzat pojeździ w nim jeszcze trochę.
wolałabym żeby jak najdłużej jeździł tyłem do kierunku jazdy, bo w przypadku nie do końca skostniałego kręgosłupa tak jest bezpieczniej.
w sumie teraz dzieci już tyją wolniej więc może jeszcze z 4 miesiace pojeździ ???
 
w sumie nie wiem do ilu kg jest ten fotelik, mam z coneco od kuzynki, główka mieści się, nawet w takiej wkładce dodatkowej dla mniejszych dzieci jest jej dobrze ;-)
chyba do 13 kg jest.
właśnie ten concord mnie zainteresował - fajny się wydaje :tak:
 
ja na razie o foletliku nie myślę...ten do 13kg jest dobry i pewnie jeszcze taki na chwilę bedzie....a później to zapewne skorzystam z waszych rad....:tak:

mamjakty zamówiłam pana Metkę...jak przyjdzie to dam znać cóż to takiego ;-)
 
reklama
Do nas właśnie przyszedł kojec - kupiliśmy taki: 8-KĄTNY KOJEC BUKOWY Z BRAMKĄ - HARMONIJKA (681576329) - Aukcje internetowe Allegro. Na oko wygląda super, po południu skręcimy to powiem więcej. Ja pracuję w domu, więc będę trzymać Maję "w klatce" ;-), bo nie mam czasu za nią ganiać i odklejać jej co pięć minut od różnorodnych kabli, o kuchni bez drzwi i kociej kuwecie nie wspominając :-) Oglądałam też inne kojce na allegro i prawie kupiłabym o połowę tańszy, ale jak sobie poczytałam opinie o drzazgach i sękach to zdecydowałam się na porządny produkt.
W związku z powyższym krzesełko do karmienia kupimy z Ikei, bo na Fisher Price'a nam już portfele nie pozwolą. Rozważałam dwie skrajne opcje krzesełka, obie polecane na tym forum - Kluliczkową (tanie i proste) i Rondziową (wypasione, ale drogie). Ale skoro poszalałam z kojcem, to na krzesełku będę oszczędzać. Zwłaszcza, że to Ikeowe jest tak niedrogie, że gdyby się jakoś strasznie nie sprawdziło, to nie będzie strasznej presji, że teraz już do końca życia musimy z niego korzystać ;-).
 
Do góry