reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Kupilam BumGenius- jedna all in one i jedna z wkladka.Glownie dlatego te,ze jest jeden rozmiar na caly okres pieluchowania. All in one bede uzywac na noc. Chce jeszcze otulacze kupic, bo tetry mi przemakaja bardzo szybko. Na kupki są takie fajne papierki, ktore kladzie sie na pieluche i jak dziecko kupke zrobi, to zdejmuje sie ten papierek i po zabawie. Nie trzeba tego splukiwac.
 
reklama
przyszła dzisiaj chusta, zamotałam się na próbę z lalką Oliwii ale super, jak Blania wstanie, zje i będziemy próbować.
 
Nathanek w sobotę kończy 6 miesięcy z tej okazji kupiliśmy mu pierwszą kolejkę:-)
 

Załączniki

  • 8609843127598640.jpg
    8609843127598640.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 24
przyszła dzisiaj chusta, zamotałam się na próbę z lalką Oliwii ale super, jak Blania wstanie, zje i będziemy próbować.
Daga, i jak chustowanie? :-) Bo ja się też w międzyczasie dorobiłam Nati, bardzo mi się podoba, chociaż w te upały głównie robi za kocyk na trawniczek :-) Zresztą, kupowałam chustę z założeniem, że nie będzie służyć do codziennych spacerów (Maja lubi sobie pomachać nóżkami, więc nie będę jej ograniczać ruchów), a raczej w sytuacjach nietypowych, np. zakupy, jakaś wycieczka itp.
 
No to ja teraz z Apelo-prosba. Jak gdzieś zobaczycie spodenki błekitne, krótkie ogrodniczki, najlepiej bez naszywek, obrazków itp, to dajcie mi znac!!! Zwiedziłam już trochę i jak narazie jedyne co mi podeszło to takie spodenki w mothercare, ale one sa białe i za 70 zł. Jak dołoże błękitna koszulkę (25), buciki (20) i czpeczkę (20) to fajny koszt wychodzi, a ja nie za bardzo chcę dusic do tego stopnia mamę chrzestną Tusiaka... :-(

Ale w Mathercare maja najsłodsze ubranka, zakochac się można, znalazłam cud spodenki z puchatkiem clasycznym. tylko te ceny...
 
Ale w Mathercare maja najsłodsze ubranka, zakochac się można, znalazłam cud spodenki z puchatkiem clasycznym. tylko te ceny...[/QUOTE]


Zgadzam się, ich ubranka są bardzo dobre gatunkowo. Bardzo lubię tam robić zakupy, a tu wcale cena nie odstrasza, przystępna. Zawsze byłam ciekawa jak to w Polsce wygląda. Rzeczywiście 70zł za spodenki:szok:
 
reklama
uuuu co ten wątek spadł tak nisko...?Zakupów nie robicie ?;-)

My zabieramy sie za kupno krzesełka do karmienia...poszperałam na allegro żeby wiedzieć na co w sklepie zwracać uwagę no i zapamiętałam mniej więcej ceny i nazwy żeby mieć jakieś pojęcie co gdzie i jak i taniej :-)
No i musimy kupić fotelik do samochodu...Chciałam coneco ale jak na złość te które mi sie podobają nie mają regulacji oparcia...Piotrek jeszcze stabilnie nie siedzi a w starym foteliku juz sie nie mieści niestety....no wiec znowu szperałam i sprawdzałam i zobaczymy czy jutro cosik wyszukam...
Jakieś sugestie co do fotelika???Bo z krzesełkiem sobie dam rade :-)
 
Do góry