reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Co do fotelika to raczej nie pomogę za bardzo, bo najlepszy byłby taki 0-18 kg dla Was, bo mały nadal powinian jeździc tyłem do kierunku jazdy.
My dla starszaka mamy romer king+ i dla Tuśka też chcemy taki (Jasiek nie wyrośnie z niego na świety nigdy, do 4 roku zycie będzie w nim jeździc, bo teraz waży 11,5 kg i mierzy 86 cm, a nastepna klasa jest od 15 kg), o ile uda nam się odłozyc pieniadze. Polecam za to zakup pokrowca frote na fotelik, bo nam nie dośc że strasznie spłowiał, to jeszcze Jasiek się w upały bardzo poci w nim.
 
reklama
Rondzia, a jak krzesełko do karmienia? Na którymś wątku wspominałaś, że Jaś dostał na półurodzinki... Jakie to było i czy polecasz? :-)
 
Melulu, krzeselko takie http://www.allegro.pl/item672508964_krzeselko_fisher_price_precious_planet_p5756.html.
Sprawdza sie rewelacyjnie. Sadzam go na razie tylko na czas karmienia (ma pozycje pollezaca tez) zeby wiedzial ze tu sie je a nie fika. Przeciez czubek tak sie buja na lezaczku ze tylko czekam kiedy sie katupultuje i w kosmos poleci. W krzeselku wiem za to gdzie jest geba w ktora trzeba trafic. Material to nie zadna cerata tylko impregnowany material. Cala marcheweczka ladnie schodzi - przewaznie wycieram mokra chusteczka. Przewaznie karmie go bez tej tacki z przodu bo poki co to tak mam go blizej... Moge polecic z czystym sumieniem...
 
Rondzia, mnie juz przekonałaś, kupię napewno to krzesełko.
bardzo mi się podoba.

Moim zdaniem tez nie szkoda kasy... Mam nadzieje ze nie bedziesz zalowac. Warto tylko zwrocic uwage czy ma z przodu listwe czy tez kolka tez tak jak z tylu. Z moim adhd nie bylo mowy o czterech kolkach. Chociaz szczerze mowiac w krzeselku raczej mi nie skacze...
 
reklama
Rondzia masz rację Ty masz następny. Ale jakoś szybko musisz go wymienić. Nie wiem do kiedy są następne, ale ten model który ja kupuje jest do 4 roku życia. Także na trochę mi wystarczy.

Ja również mam krzesełko Fisher Price i jestem zadowolona. Tylko ja mam model Rainforest, ale one wszystkie konstrukcje mają taką samą.
W każdym razie polecam, warte swojej ceny:tak:
 
Do góry