reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

majteczki to były tylko w upały, tak to bodziaki :) My mamy kombinezon na zimę, a na jesień kurtkę i butki ocieplane z KappAhla. Niunia nie chodzi, ale wszelkie "buty" materiałowe są do kitu, spadają, rozciągają się. Nie polecam. Lepiej kupić sztywne, nie spadają, no i dziecko przyzwyczaja się do butów. A tak apropos bodziaków to nawet nie wiedziałam że są bodziaki z golfami... mam szalik. Ale rozejrzę się, bo faktycznie może czasem zawiewać szyjkę, a na szalik za ciepło. W Cubusie są fajne czapki ciepłe z uszkami :) My już mamy.
 
reklama
Jak na razie mam kombinezon jednoczęściowy z C&A po starszej córce ma r0zmiar 74 ,ale na moją pchełke pewnie będzie dobry.Majteczek nigdy nie używaliśmy.
 
majteczki to były tylko w upały, tak to bodziaki :) My mamy kombinezon na zimę, a na jesień kurtkę i butki ocieplane z KappAhla. Niunia nie chodzi, ale wszelkie "buty" materiałowe są do kitu, spadają, rozciągają się. Nie polecam. Lepiej kupić sztywne, nie spadają, no i dziecko przyzwyczaja się do butów. A tak apropos bodziaków to nawet nie wiedziałam że są bodziaki z golfami... mam szalik. Ale rozejrzę się, bo faktycznie może czasem zawiewać szyjkę, a na szalik za ciepło. W Cubusie są fajne czapki ciepłe z uszkami :) My już mamy.

my jutro jedziemy na wielkie zakupy jesienno-zimowe,
za bodziakami golfikami patrzyłam na allegro, ale jest mały wybór, za to jest sporo takich szalikogolfikow,
wydaje mi sie, ze to dobry pomysl przy maluszku, sa polarowe zapinane na rzep, albo akrylowe przez glowke,
to polarowe wydaja mi sie bardzo cienkie wiec zamowilysmy sobie dwa akrylowe :)

tak wygladaja:
CzasNaj SZALIKI golfiki GOLF szalik SZALIKOGOLFIK (1232475073) - Aukcje internetowe Allegro
 
bardzo polecam wam te rajstopki do raczkowania-
Rajtuzki do raczkowania STERNTALER kol.700 80/86 (1243814266) - Aukcje internetowe Allegro
Gabi miała duże trudności z rozpoczeciem tego etapu ,bo wciąż ślizgały jej się nózki na podłodze (dywanów nie mamy) a one dzięki gumką na kolanach i zew. stronie stopy bardzo jej pomogają i nózki juz się nie rozjeżdżają ;-) aaa i idealnie nadają się na nadchodzącą zimę -są bardzo grubę :tak:
 
bardzo polecam wam te rajstopki do raczkowania-
Rajtuzki do raczkowania STERNTALER kol.700 80/86 (1243814266) - Aukcje internetowe Allegro
Gabi miała duże trudności z rozpoczeciem tego etapu ,bo wciąż ślizgały jej się nózki na podłodze (dywanów nie mamy) a one dzięki gumką na kolanach i zew. stronie stopy bardzo jej pomogają i nózki juz się nie rozjeżdżają ;-) aaa i idealnie nadają się na nadchodzącą zimę -są bardzo grubę :tak:

fajny pomysł Eliza, dzięki,
właśnie o czymś takim dzisiaj myślałam jak młoda wywijała orła na płytkach :)
 
reklama
Ja Tomkowi kupiłam takie kapcie SKARPETKI KAPCIE ANTYPOŚLIZGOWA PODESZWA R. 17 (1254069565) - Aukcje internetowe Allegro ...Hania do dziś tylko w takich chodzi po domku! I się nie ślizga :)

my tez takie mamy, tylko dziewczynskie hello kitty
dzis super jej sie staje na panelach w zwykłych skarpetkach z absem,
na allegro widzialam tez same nakolanniki, mozna zalozyc na kazde ubranko
NAKOLANNIKI DO RACZKOWANIA + PIELUSZKI WIELORAZOWE (1249741239) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry