reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

Oj nie zgodzę się;-) na drugi dzien po porodzie marzyłam żeby coś ładnego załozyć:tak: od razu lepsze samopoczucie miałam, no i oczywiście tusz do rzęs też wziełam, troszke podmalowane oko i czułam się znakomicie:-) Trzeba sobie takimi drobiazgami poprawić samopoczucie:tak: A jak wróciłam ze szpitala do domu to od razu wskoczyłam w koronkową koszulkę do spania.

mi tez takie drobiazgi poprawiaja humorek :D i nawet w domu staram sie wygladac dobrze ...

a co do starych koszul to ja mam wlasnie 2 takie ulubione ktore sa juz zniszczone ale postanowilam je na wszelki wypadek zostawic na sam porod bo w domu to nie umiem ich jakos wyrzucic ...
 
reklama
no ja wczoraj tez zakupilam ostatnia rzecz do maminej torby i moge leciec rodzic :).
Zapakowalam tylko dwie koszule. Jedna na porod a druga na przebranie. Wiecej mi nie trzeba bo mnie wykopia ze szpitala po 12 h :shocked2:.
Tak tu jest i coz. Potem w domku to bede sobie w czym mi najwygodniej. Nawet na golaska moge lezec i przytulac moja kluske :-)
 
U mnie w szpitalu nie dają koszul do porodu. W Szkole rodzenia położna poradziła nam wziąć jakąś starą, której nie będzie nam szkoda wyrzucić i żeby była jak najkrótsza, ewentualnie może być podkoszulek męża:)
 
Ja też planuje wziąść dwie:-)
Mam nadzieje ze tym razem spedze góra 3 dni w szpitalu bo jak z Hania byłam 6 dni to M po prostu wziął jedną tesciowej do wyprania:-)
 
A mnie się zadna nie podoba i nie wiem, chyba wezmę podkodszulek jakiś albo o szpitalną poproszę;-) Zresztą ja nienawidze kupowac bielizny- zawsze kończy się to płaczem że mam za duże cycki i nic na mnie nie wygląda dobrze
 
Laski wiecie moja wyprawka na dziś dzień dla Perły wygląda tak (do szpitala ofc)

3 pary skarpetek
3 pary niedrapek
3 śpioszki
2 półśpiochy
1 pajac
4 kaftaniki
rożek
kocyk
ręcznik z kapturkiem
myjka
Sudocrem
3 czapeczki - 2 cieńkie i 1 grubsza
4 body kr ręk
1 body dł ręk
pampki
kombinezonik na wyjście
grubsza czapka na wyjście

Wystarczy tych ubranek? I czy style mogą być takie mieszane? Bo śpioszków mam tylko troje malusich, wolałam zaopatrywać się w większe no i masz Ci los, że na wyprawkę to nie mam 4 śpioszków.

Ofc może być też tak, że akurat szpital nie wymaga swoich ubranek dla dziecka, ale tego jeszcze nie wiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Laski wiecie moja wyprawka na dziś dzień dla Perły wygląda tak (do szpitala ofc)

3 pary skarpetek
3 pary niedrapek
2 śpioszki
2 półśpiochy
1 pajac
4 kaftaniki
rożek
kocyk
ręcznik z kapturkiem
myjka
Sudocrem
3 czapeczki - 2 cieńkie i 1 grubsza
4 body kr ręk
1 body dł ręk
pampki
kombinezonik na wyjście
grubsza czapka na wyjście

Wystarczy tych ubranek? I czy style mogą być takie mieszane? Bo śpioszków mam tylko dwoje malusich, wolałam zaopatrywać się w większe no i masz Ci los, że na wyprawkę to nie mam 4 śpioszków.

Ofc może być też tak, że akurat szpital nie wymaga swoich ubranek dla dziecka, ale tego jeszcze nie wiem.

a napewno musisz zabierac ciuszki dla malenstwa ?? bo u nas tylko do wypisu sie zabiera ... tak dziecko jest caly czas w szpitalnych
 
Do góry