reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

ja kupiłam z firmy Arti. Zosia w nim sypia w ciągu dnia i czasem w nocy też (jak zostaje u babci na noc). Jestem raczej zadowolona. Może nie najpiękniejsze, ale wg mnie bardziej bezpieczne niż drewniane, ze względu na sporadyczne co prawda, ale wywrotki z pozycji siedzącej - nie uderza się w główkę. Materacyk raczej twardy, sztywny, składany na 4 razy. Mechanizm składania / rozkładania łózeczka za pierwszym razem wydawał się masakrycznie skomplikowany, ale po dwóch - trzech próbach opanowaliśmy i teraz trwa to 2 -3 minuty. Ma też funkcję kołyski, więc jak założylismy bujaki, to czasem Zosia sama sobie je lekko rozhuśtuje. Ale przez to też jest wrazenie, że łóżeczko jest w ciągłym ruchu. Dodatkowo w zestawie był pałąk z misiami trzema, przewijak, jakaś pozytywka świecąco - grająca z której nie korzystamy i budka z moskitierą (akurat na tym mi zależało i dlatego ten model kupiłam). Link:
http://www.arti.pl/lozeczko-arti-l6-max_prod135.html

Tylko, ze ja kupiłam w kolorze, którego na stronie nie ma :baffled: zieleń (mniej więcej jak zakrętki cisowianki gazowanej :-D) .

Jest też torba do której się to wszystko mieści fabrycznie (chyba oprócz przewijaka, ale jego i tak nie wożę, bo nie używam) i nawet nam udało się to spakować, choć to już nie to co fabryka..

Podsumowując - ja jestem zadowolona, ale nie wiem czy materacyk nadaje się do spania na dłuższy czas. Ma grubość jakiś 1 cm może 2. Kwestia indywidualna.
Moja Zosia się przyzwyczaiła i spi się jej naprawdę bardzo dobrze. Bawi zresztą też :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
eliza ja mam 3 lozeczka arti. Jedno do stalego spania takie szersze bo 70 cm szerokosci ma i dwa uzywane jako turystyczne, jedno u jednych rodzicow, drugie u drugich. Do wszystkich dokupowalam materacyk gryczano-kokosowy, bo wg mnie ten co jest to do spania srednio sie nadaje. Same lozeczka sa super (dlatego mam az trzy;>)
 
eliza ja mam 3 lozeczka arti. Jedno do stalego spania takie szersze bo 70 cm szerokosci ma i dwa uzywane jako turystyczne, jedno u jednych rodzicow, drugie u drugich. Do wszystkich dokupowalam materacyk gryczano-kokosowy, bo wg mnie ten co jest to do spania srednio sie nadaje. Same lozeczka sa super (dlatego mam az trzy;>)

Ja też mam tej firmy łóżeczko i tak samo kupiłam materacyk bo ten jaki jest w łóżeczku jest łamany i twardy:baffled:Najlżejsze i najcieńsze są materace piankowe.
 
Zosia też nie śpi na gołym materacyku. Ma dodatkowo drugi, miękki antyalergiczny z wełny lamy. I to jej wystarcza, a w podróz łatwiej go zabrać niż taki wielki gryczano - kokosowy. G - k ma w drewnianym łóżeczku.
 
dziewczyny mam do Was pytanko bo jedziemy na wkacje i zastanawiam sie nad nosidełkiem czy któras z Was ma? i moze jakies polecić?
 
ja przedwczoraj kupiłam babybjorna nosidełko ergonomiczne i pomijajac fakt,ze jest drogie jak jasna cholera, to jestem masakrycznie zadowolona!!!! :)))))) Przeznaczone jest do samodzielnego wmontowywania dziecka co trwa szybciej niż w chuście, do tego pomimo, że wydaje sie dosyć grube to jest bardzo przewiewne i nawet w te koszmarne upaly ani ja ani dzidzia sie nie spocilismy czym bylam zszokowana. Pomyslano nawet o zdejmowanym sliniaczku w miejscach w ktorych dzieciaki beda gryzc. Jestem zachwycona ach i och :)

O takie
BabyBjorn COMFORT nosidło ergonomiczne Baby Bjorn (1102503236) - Aukcje internetowe Allegro
 
ja przedwczoraj kupiłam babybjorna nosidełko ergonomiczne i pomijajac fakt,ze jest drogie jak jasna cholera, to jestem masakrycznie zadowolona!!!! :)))))) Przeznaczone jest do samodzielnego wmontowywania dziecka co trwa szybciej niż w chuście, do tego pomimo, że wydaje sie dosyć grube to jest bardzo przewiewne i nawet w te koszmarne upaly ani ja ani dzidzia sie nie spocilismy czym bylam zszokowana. Pomyslano nawet o zdejmowanym sliniaczku w miejscach w ktorych dzieciaki beda gryzc. Jestem zachwycona ach i och :)

O takie
BabyBjorn COMFORT nosidło ergonomiczne Baby Bjorn (1102503236) - Aukcje internetowe Allegro

Świetne są te nosidła też się nad nimi zastanawiam, bo dość drogie są, a nie wiem, czy mojemu dziecku będzie się podobało przebywanie w nim. Ja zastanawiałam się nad modelami tym Twoim COMFORT lub SYNERGY, jest równie przewiewny ("oddychająca" siatka) tylko nie jest z organicznej bawełny:

BabyBjorn nosidełko SYNERGY GRANATOWE Baby Bjorn (1102504280) - Aukcje internetowe Allegro
 
dzieki dziewczyny za podpowiedzi, ja własnie sie zastanawiam czy mojemu sie spodoba siedzenie w nosidełku ale chce sprobowac i kupic na wakacje ale powiem ze troszke drogie te co proponujecie...moze poszukam jeszcze jakis tańszych ale tez w dobrych
 
reklama
marta ja koniecznie chcialam ergonomiczne, bo ono nie obciąża stawów biodrowych dziecka. Ortopeda powiedziala mi,zeby takie normalnego do roku nie kupowac, bo wtedy caly ciezar cala opiera sie na kosci ogonowej. A tanszych ergonomicznych nigdzie nei moglam przymierzyć, bo bardzo trudno je dostac wbrew pozorom. Tak więc kupilam to co moglam przymierzyc, a w sklepie mieli tylko takie.

coma to co dałas linka to nie jest ergonomiczne, wiec na Twoim miejscu wolałabym doplacic te paredziesiat zlotych juz i kupic takie ktore nie obciaza kregoslupa malca
 
Ostatnia edycja:
Do góry