reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

reklama
Kupiłam mojej córci basenik!!
Rewelacyjna zabawa dla niej niestety wielki płacz jak się skończyła ale polecam wasze pociechy będą napewno uradowane :) P1020059.jpg
No a bujaczka też niczego sobie:)P1020009.JPG
 
Ja już kupiłam krzesełko flippera i jesteśmy zachwyceni :D Super sprawa! Nalalismy co prawda wiecej wody niz jest w instrukcji, bo przy takiej malej ilosci wody zabawy nie bylo zadnej, bo nie bylo chlapania. Ktoś kiepsko to akurat wymyslil :)
 
Ja już kupiłam krzesełko flippera i jesteśmy zachwyceni :D Super sprawa! Nalalismy co prawda wiecej wody niz jest w instrukcji, bo przy takiej malej ilosci wody zabawy nie bylo zadnej, bo nie bylo chlapania. Ktoś kiepsko to akurat wymyslil :)
ja tez kupiłam to krzesełko i popieram ze super sprawa:-)
 
reklama
Dziewczyny ratujcie ! musze kupic łóżeczko turystyczne, bo jak zwykle w wakacje wyjazdownie nam sie włączyło a spanie z Małą w 3kę nie jest dobrym rozwiązaniem ...wiem ,ze temat sie przewijal ,ale nie mam sily juz szukac...patrzylam na allegro ,ale strasznie szkaradne te łózeczka...no i ważne zeby miały materacyk jakis w miare bo bedzie nam sluzylo jako lozeczko a nie kojec...DORADZCIE COS SENSOWNEGO plisssssss !
 
Ostatnia edycja:
Do góry