reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

natalia pochwal się zdjęciem wózeczka
polatola bebecar super fajne wózki,
chmurka też często robię zakupy w kapphalu. lubię ten sklep.
 
reklama
a ja właśnie Matylce 2 kocyki zakupiłam:)

3158d7d8c98580d5.jpega3cb8fc0d661d1e0.jpeg
 
O kurczę widzę, że dawno do tego tematu nie zaglądałam i moje pytanie już dawno "zakopane":)
Pytałam dziewczyny o materace i pisałyście się doczytałam o kokosowo - gryczanym. Czytałam ostatnio o takim i chyba się skuszę:)
Łóżeczko i stół do przewijania też ostatnio zakupiłam w ikea. Takie to najprostsze. Stwierdziłam w sumie, też, że nie ma co na razie kupować jakiś specjalnych mebli dla malucha. Zrobimy mu miejsce w naszej komodzie i też będzie dobrze:) Ceny tych mebli dzieciecych to jakiś obłęd takie ceny nie wiadomo za co;/

A co do zakupów...:)
Ostatnio byłam w h&m i oszalałam jak zobaczyłam te wszystki malutkie cudne ubranka. Nakupiłam 4 pary bodów i 2pak rajstop bo słyszałam, że oni mają bardzo dobre jakościowe te rajstopki. Nie są co prawda tanie ale podobno warto.
 
reklama
Do góry