reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

a ja dopiero zaczynam planować :-p

Noirel - znam ten ból....przechodziłam to samo z córą

bardzo to przeżywałam, że czekam na pierwsze dziecko i nic nie mogę sama kupić, połazić po sklepach, pomacać, mieć frajdę z robienia zakupów....to było straszne i czasem ryczałam z bezsilności
dużo rzeczy kupiłam przez internet " na czuja", bo nie mogłam znieść tego, że wszystko kupią babcie i nie będę miała wpływu nawet na kolor kocyka
wózek, łóżeczko itp też kupiliśmy przez neta - A. sam wszystko skręcał;-)
i w sumie nie trafiłam tylko z kaftanikami, bo nie używałam wcale
jakoś zupełnie mi nie podeszły
reszta była trafiona w 10, nawet wózek :-)

teraz mam łatwiej, bo już wszystko mam przećwiczone
ale za to wszystko muszę kupić znowu, bo akurat wszystko sprzedaliśmy latem :rofl2: taki psikus losowy
jak już postanowiliśmy, że więcej nie próbujemy starać się o dziecko, to ono się pojawiło :happy: tak to pewnie miało być
zostały tylko ciuszki....może chociaż część się przyda, jak bobo się nam ujawni ;-)


nie lubię planować, ale teraz muszę, bo trzeba jakoś rozłożyć wydatki, zwłaszcza, że Lila zaczyna szkołę we wrześniu i też trzeba liczyć koszty na wyprawkę itp
 
reklama
Ullana - bo tak to juz jest - jak usilnie chcesz miec dziecko , to nie da rady:-D My ustrzelilismy malego w miesiacu, w ktorym odpuscilismy starania totalnie:-p

A mnie dzis przyszlo takie cudenko z allegro i narazie zakupow ciuszkowych zaprzestaje;D

paj.jpg
Trzeba zaczac kupowac reszte a nie tylko ciuchy;)

Jesli chodzi o wozki to raczej wybierac bede z posrod tych dwoch:

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2013 sklep internetowy: Bebetto SOLARIS wózek głęboko-spacerowy + torba pielęgnacyjna GRATIS

lub

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2013 sklep internetowy: Bebetto LUCA 2013 (3w1) wózek głęboko-spacerowy + fotelik Maxi Cosi CABRIO FIX + torba pielęgnacyjna GRATIS

ale bardziej sklaniam sie ku temu drugiemu;)
 
Kasienkadg drugi moim zdaniem ładniejszy:-)

A mi właśnie przed chwilą kurier paczuszkę z bolidem mojej córci dostarczył:-) i teraz cała happy jestem :-D:-D:-D
nacieszyć się nie mogę :-)
ullana psikus losowy ale jaki cudowny:-) dobrze rozplanujecie wydatki i jakoś będzie a ile radości z kupowania malutkich drobiazgów:-)
Ja niestety większość przez internet kupię bo męża cały tydz nie ma a sama do miasta na taką wyprawę się boję:zawstydzona/y:
 
Do mnie właśnie karuzela dotarła. No i Iggy oszalał. Rozpakował, pozwoliłam mu obejrzeć i uruchomić ten panel grający. I muzyczka sennie gra, a ten układa do snu ludziki z playmobil w zamku :-D
I już zapowiedział, że dzidziusiowi też będzie włączał.
 
a ja dziś skorzystałam z promocji w kapphal i kupiłam body, wprawdzie tanie nie było :zawstydzona/y: ale oni mają śliczne rzeczy dla noworodków :D ale 68 kupiłam więc będzie na dłużej :d
i z promocji na staniki i też prezent sobie zrobiłam, starszy dostał bluzeczkę a mąż piwko :D i wszyscy zadowoleni :D
 
reklama
Do góry