reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
na wyjście to zależy od pogody, jak wychodziłam z młodym miał body z dł rękawem, śpioszki i bluzeczkę cieńką z dlugim, no i kocyk, ale było ciepło, ja w krótkim rękawie szłam, a teraz też albo dresik i kocyk albo jakaś bluzeczka
 
u mnie w smyku za 34,90zl wczoraj byly te kocyki.Nawet ok.Tylko ja szukam czegos grubszego.te cienkie juz mam.
no a do wyjscia to tak od pogody uzaleznione.jak dziewczyny mowia.Ja wstepnie przygotowuje torbe dla malucha do szpitala albo jak kto woli do wyjscia:) bo mezowi to gotowca do reki dac musze, bo jakby aam mial przygotowac....strach sie bac. ja na wyjscie planuje kaftanik ,spiocy bawelniane,mam tez taki wlochaty w miare cienki kombinezonik.albo dresik.fotelik mamy taki z oslonka ala spiworem wiec tylko pieluszka tetrowa na buziaka i do domu;-)no i czapa.rzecz jasna
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry