reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

nanu szalejesz :-):-):-) ja jak narazie mam troszkę ubranek, pampersów i wózek w drodze z allegro:-);-)
a to reszta zdobyczy troszkę lumpkowo-przyjaciółkowo-sklepowych:-)
P1220288.jpgP1220291.jpgP1220294.jpg
wybrałam te najfajniejsze. Oprócz tego kilkanaście par bodziaków, zwykłych śpioszków i koszulek z długim rękawem.
 
reklama
Dziewczyny fajna sprawa już kompletować wyprawkę... ja mam na tym punkcie fioła, za tydzień jadę do szwagierki i będę przebierała ubranka, raczej mało będzie różu ;-) bo w większości ubrania po chłopaku, ale co tam mi to nawet odpowiada.
 
Nanu matko Ty to już wszystko masz :szok: !!!

Natalia_bis bardzo fajne rzeczy :tak:

Ja z ciuszków to już własciwie mam wszystko. Zastanawiam się jeszcze nad jakimś cienkim kombinezonkiem ale to może pożyczę od kogoś. Jeszcze czapeczki i skarpetki. Mam też 1 kocyk. Pościeli 2 zmiany dostanę od mojej mamy po mnie :) więc dokupię jeszcze 1 i już.
Do kupienia pozostają akcesoria, wózek, fotelik, łóżeczko z materacykiem, dywan do pokoju, rożek, wanienka itd....
 
ja póki co mogę wyszukiwać na allegro,ale to nie taka frajda jak w lumpkach,no i cena wysyłki mnie drażni...no ale raz że mam leżeć a nie chodzić po sklepach,a dwa że mieszkam na Ursusie od niedawna i nawet nie wiem czy tu jakieś lumpki są,bo na Pradze to wiedziałam gdzie są najlepsze
 
noirel dokładnie mam takie samo zdanie ... wolę coś wymacać, dotknąć, sprawdzić, obejrzeć z każdej strony ;-) na allegro nie ma tej możliwości :/
 
a ja dzis dostalam kolejna pake z francji od kolezanki, i jestem pewne ze jak zakupie 2 szt spioszków malusich na 56 to do 6 miesiaca włacznie zostanie mi kupienie jesiennego kombinezonu, albo od razu wiekszy an zime kupie i tyle... a tak mam wszystko....
Tak sie ciesze, bo to wszystko tyle kosztuje:))
 
a ja dzis dostalam kolejna pake z francji od kolezanki, i jestem pewne ze jak zakupie 2 szt spioszków malusich na 56 to do 6 miesiaca włacznie zostanie mi kupienie jesiennego kombinezonu, albo od razu wiekszy an zime kupie i tyle... a tak mam wszystko....
Tak sie ciesze, bo to wszystko tyle kosztuje:))

Super, że możesz liczyć na koleżankę:-) Ja czekam aż synek mojej wyrośnie(ma teraz 4tyg) i też obiecała coś podarować:-):-):-)
 
reklama
Do góry