reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

Citrus: Ja pamietam jak mieszkalam w Polsce i patrzylam na te bazarkowe rzeczy sprowadzane z Niemiec to zawsze myslalam, ze tu musi byc w miare niedrogo. Teraz kiedy mieszkam w Niemczech to sie zastanawiam jak tym sprzedawcom sie udaje takie rzeczy za 12-14 zloty sprzedawac. Ja za 3 euro na pewno nie kupie jakiejs nowki body, nie mowiac o markowych disneyowskich. A gdzie tu zysk jeszcze? Cos mi sie wydaje, ze im te rzeczy to chyba gdzies z ciezarowki "spadaja", bo inaczej to trudno wytlumaczyc :)
 
reklama
A niech im spadają w najlepsze :-D
Ja tam nie pytam, nie wnikam i cieszę, że kupuję nowe za grosze. A sprawdzam dokładnie, czy nowe, bo gdyby było prane choćby jeden raz, to na bawełnie bym od razu poznała. A tu naprawdę nóweczka, aż pachnie. No przecież obłęd :sorry:
 
84057_1(1).jpg
Citrus: Ja pamietam jak mieszkalam w Polsce i patrzylam na te bazarkowe rzeczy sprowadzane z Niemiec to zawsze myslalam, ze tu musi byc w miare niedrogo. Teraz kiedy mieszkam w Niemczech to sie zastanawiam jak tym sprzedawcom sie udaje takie rzeczy za 12-14 zloty sprzedawac. Ja za 3 euro na pewno nie kupie jakiejs nowki body, nie mowiac o markowych disneyowskich. A gdzie tu zysk jeszcze? Cos mi sie wydaje, ze im te rzeczy to chyba gdzies z ciezarowki "spadaja", bo inaczej to trudno wytlumaczyc :)
Zobacz online C&a oczywiscie nie wyszystkie ciuszki sa za taka cene ale napewno cos znajdziesz
Cytrus-bodziaki super
Napewno kupuja hurtowo i sprzedaja
:tak:maly zysk ale jest .Ta koszulka kosztuje u nas 4.50€ juz z naliczonym podatkiem ... ,a tu reszta ciuszkow C&A niemcy http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Babies//Kollektion/Bodies
 
Ostatnia edycja:
no że chodzić będzie w wieku 2 lat to na pewno :-p ale czy tam gdzie ja chcę? i za rączkę? póki co każdy samochód na parkingu musi pomacać, za każdym co przejedzie popatrzeć itp.
 
reklama
Do góry