reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

mysle ze nawet jakby przyszlo nam kupowac damskie rzeczy to i tak kilka dokupic, bodziaki czy damskie czy nie to przeciez obojetne, gdybym musiala uzupelniac damskie rzeczy to na poczatek tylko kilka wyjsciowek lub do zdjec :), reszta po synku
Ja też to samo:tak: I nie zamierzam ubierać swojej ewentualnej córki w sztywne sukieneczki i inne duperelki, bo noworodkowi / niemowlakowi musi być wygodnie. Dopiero potem pomyślę nad czymś dziewczyńskim;-)
 
reklama
Ja jeśli będzie dziewuszka to na pewno coś babskiego kupię ;-)
Nie jestem tak silna żeby całkowicie się powstrzymać. Ale logiczne, że większość będzie dzidzia miała po bracie.
 
citrus - opisane było jako śpiworek-szlafroczek po kąpieli... zobaczymy:)

a ja w grudniu kupuję regał na ciuchasy dla bobo i daję pozwolenie na zwożenie do mnie, bo tona ponoć czeka po zanjomych... policzę,posegreguję i zobaczę czy coś dokupić trzeba....
 
Nanu ja po świętach poszaleję z pieluszkami. A te Twoje śliczne. No ta drga to po prostu do przytulenia :tak:
Jaki wzięłaś rozmiar?
 
2012-11-19 14.04.38.jpg2012-11-19 14.04.52.jpg2012-11-19 14.05.02.jpg
Wstawiam dzis kupione ciuszki ,bylam po spodnie ciazowe i nie moglam sie oprzec by czegos nie kupic ;-)
 
reklama
Ja się pochwalę zakupem dla samej siebie ;)
Kupiłam sobie taką kurtkę Ciążowa kurtka termoaktywna Modna &#8226 199.99 zł &#8226 Bon prix
Wygrałam ją na allegro za 70 zł (nową).
W ciąży z Kubą chodziłam w płaszczu, w którym codziennie musiałam przyszywać guziki, które ledwo trzymały:-) Ale w płaszczu się fatalnie prowadzi auto, więc stwierdziłam, że muszę mieć kurtkę:tak:
 
Do góry