reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
Informuje, że bluzka dzisiaj do mnie dotarła. Jest jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu. Jakość materiału bez zarzutu. A ten nadruk nie pęka nawet jak się mocno naciągnie bo sprawdzałam od razu. Wzięłam większy rozmiar abym się mogła cała ciąże cieszyć. Jak się dowiem kto we mnie mieszka to jeszcze jedną zamówię!
 
Dzięki dziewczyny za info:-) jeszcze wam pokaże takie wózeczki ED-RE-MA VECTOR FX LEN 3w1 + SUPER GRATISY (2764728590) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i HIT RETRO 4W1 ROYAL ADAMEX GRATISY+ŚPIWÓR (2765336489) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Podobaja mi się klasyczne ale nie mają skrętnych kółek i nie wiem czy to jest praktyczne.
A jutro pójdę porównać ceny polskie z niemieckimi.
 
Anetka oba są bardzo ładne.
A w kwestii praktyczności, to skrętne koła nie zawsze są niezbędne. Tak naprawdę jest to w dużej mierze kwestia przyzwyczajenia.
 
Acha i jeszcze dziewczyny co do zakupow wozkow itp. Dla mnie najpiekniejszym wynalazkiem po urodzeniu malej byla chusta do noszenia. Gdybym dzis musiala kupowac wozek i go nie miala, to na poczatek w ogole bym go pewnie nie kupowala. Na poczatek nosilam mala w chuscie z przodu, a kiedy urosla to w takim nosidelku ergonomicznym - manduca na plecach. Jedyne na co trzeba uwazac, to przy zakupie takiego sprzetu krotkie szkolenie z kims kto sie zna. Ja potrzebowalam ok. godziny zeby nauczyc sie profesjonalnie wiazac mala. Potem nie balam sie ze cos jej uszkodze. I bron Boze nie kupujcie tanich/nieergonomicznych nosidel - w nich naprawde mozna zrobic dziecku krzywde.

Tez z mala mialam chuste, choc wozek "w razie w" zawsze byl. Uwielbialam noszenie w chuscie (nosilam z przodu i na plecach), a potem nosilam w Mei tai na plecach swietna rzecz, oczywiscie wszystko trzymam w domu i napewno teraz znow z tego skorzystam. Zostala mi tez kurtka dla dwojga wiec napewno przyda sie na kolejna zime ;)
 
A ja chustę sprzedałam i teraz żałuję. Pewnie kupię, bo też uważam, że to super sprawa i niesamowita wygoda.
Tylko już nic z motania nie pamiętam. Będę się musiała podszkolić :-D
 
A mi właśnie koleżanka zaproponowała wózek po swoim synku
202-1479-1-sm.jpg
BERTINI X6 tylko wersja bez gondoli, ale można dokupić, i jak bym taką znalazła to się chyba zdecyduję :)
 
reklama
Zapominajka gdzies na You Toube widzialam fajne filmiki z serii Leny Lamb o wiazaniu mozna sobie przypomniec, Jak sobie przypomne to wkleje linki, a jesli chodzi o zakup to albo allegro, albo Chustoforum polecam. Ja tez chcialam sie jednej chusty pozbyc, ale braklo czasu i zostaly mi wszystkie 3, i dobrze. Teraz chcialam polowac wlasnie na Manduce, ale glownie z mysla o mezu bo on nie bardzo chcial sie motac w Mei Tai a chcial mala na plecach nosic, wiec to byloby dla niego szybki rozwiazanie:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry