reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

famale są przecudowne :) nie wieadomo ,które wybrać.
jak się już dowiem jak płeć to domówię jeszcze np. z tym napisem gol z piłką ,
no,albo z dziewczynką :-)
dziękuję za podesłanie linka
 
reklama
Ja z wozkow to mam cos takiego jeszcze w piwnicy:
http://www.emmaljunga.com/pl/Wozki_dzieci&_281;ce/Wybierz_model/Edge_Duo_Combi-842.html
Ale tak naprawde z Lotta uzywamy od czasu kiedy skonczyla jakies 7 miesiecy: http://przyczepkichariot.pl/ http://allegro.pl/chariot-cx-2-wozek-przyczepka-rowerowa-dzieci-lodz-i2739829548.html
My mamy CX1 i zastanawiam sie czy sprzedac go na wiosne i kupic CX2, czy tez kupic jeszcze jeden CX1, albo ewentualnie poczekac az Lotta wyrosnie i wykorzystac nasze CX1. Uwielbiam ta przyczepke, mamy do niej zestaw rowerowy, wozkowy i joggingowy. Najczesciej uzywamy wozkowego i wozimy tym mala wlasciwe wszedzie. Jestem tak ogromna fanka tego sprzetu,ze rozwazalam na powaznie zakup zestawu nartowego, tylko u nas snieg dosyc krotko lezy. Jakbym na poludniu mieszkala to bym pewnie dokupila. Dla bobasa chce jeszcze zakupic do tego fotelik dla noworodkow. Wtedy mozna tym wozic prawie od urodzenia :)
 
Nie, Emmaljunga ma duze pompowane 4 kola, ale nie sa one tak skretne jak w takich trojkolowych wozkach. Za to jest takim klasycznym wozkiem, z naprawde ogromna gondola i bardzo dobrymi resorami. Jezdzlismy nia po plazy, piasku, wertepach, schodach i nigdzie nie bylo problemow. Jedyny problemem jest wielkosc tego wieloryba. Wybieral go moj maz i on go bardzo lubi, kiedy Lotta byla mala mieszkalismy na parterze bez schodow, teraz mieszkamy na takim polpietrze i zeby w ogole wejsc do budynku trzeba pokonac pol schodow.Troche sie tego boje z tym duzym wozkiem.
A przyczepka to moja ogromna milosc. Dzieki niej spedzilismy z Lotta wspaniale dni na rowerach. Mala lubi w niej siedziec bo siedzisko nie jest sztywne tylko zawieszona troche jak w hamaku, no i jako spacerowka sprawdza sie naprawde genialnie.
 
Te bluzeczki cudne nie? Ja chyba z godzinę wybierałam hehe

No ekstra, ale mnie cena odstraszyła :zawstydzona/y:

Anetka wózek najlepiej najpierw obmacać, złożyć, zobaczyć jak się które elementy montuje itp.
A potem w necie zamówić, bo często taniej :-D

Feelfine o emiljunga dobre opinie słyszałam. A przyczepka super, ale cenę też ma niezłą.
 
Acha i jeszcze dziewczyny co do zakupow wozkow itp. Dla mnie najpiekniejszym wynalazkiem po urodzeniu malej byla chusta do noszenia. Gdybym dzis musiala kupowac wozek i go nie miala, to na poczatek w ogole bym go pewnie nie kupowala. Na poczatek nosilam mala w chuscie z przodu, a kiedy urosla to w takim nosidelku ergonomicznym - manduca na plecach. Jedyne na co trzeba uwazac, to przy zakupie takiego sprzetu krotkie szkolenie z kims kto sie zna. Ja potrzebowalam ok. godziny zeby nauczyc sie profesjonalnie wiazac mala. Potem nie balam sie ze cos jej uszkodze. I bron Boze nie kupujcie tanich/nieergonomicznych nosidel - w nich naprawde mozna zrobic dziecku krzywde.
 
reklama
Wszystkie macie racje, jutro po ginie pojde do sklepu poogladac, tylko szkoda bo mam 1 sklep w okolicy.
Chciałam zapytać mam mających juz potomstwo :-) czy sprawdzaja sie lezaczki, bujaczki, foteliki itp bo ja przez wiekszosc dnia bede sama z bąblem a w domu przeciez cos zrobic trzeba i najwazniejsze mąż ma przerwe w pracy na obiad i ten obiad zawsze musi byc punktualnie:-) zastanawiam się nad FISHER PRICE W5537 Fotelik Bujaczek Lezaczek+KUBUŚ (2750169431) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry