reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
chmurka może nie w tej chwili ,ale w najbliższym czasie.
chce zakupy rozłożyć na raty.

zapominajka a dlaczego byś odrzuciła akurat ten?
kinga ,bo chyba niedoczytałam ,czy ten wózek ,który ty pokazujesz na skrętne koła?
no właśnie czy to instone czy skrętne czy nie?
Ja narazie patrze.. nie bede teraz kupywac, maz chce bym kupila na miejscu nie online ,,,,a jak cos sie popsuje to musze go odeslac i bede czekac z 3 tygonie itd....wiec wazne to jest jaki bedzie w prowadzeniu ale online tego nie sprawdze ...nastepny minus ,,plus na kroj moge popatrzec wozka ;-)
 
Ja narazie patrze.. nie bede teraz kupywac, maz chce bym kupila na miejscu nie online ,,,,a jak cos sie popsuje to musze go odeslac i bede czekac z 3 tygonie itd....wiec wazne to jest jaki bedzie w prowadzeniu ale online tego nie sprawdze ...nastepny minus ,,plus na kroj moge popatrzec wozka ;-)

tez tak planuje, ostatni szrocik mielismy zakupiony online w pol i wez tu go odeslij, teraz siedzi na dozywociu u rodzicow na strychu jak bedziemy w pl bedziemy go uzywac ale na codzien chce cos co ma gwarancje od zaraz i bez dodatkowych kosztow
znasz sie na wozeczkach dostepnych u nas na rynku? jak bedziesz miala jakies typy daj znac
 
macie racje ,że trzeba napierw zobaczyć.
celowo podalam takie ,które widziałam w sklepie lub u znajomych.tego z duzymi kołami nie widziała, "na żywo"
graco dodatkowo fotelik montuje się na klik na baze co dla mnie jest mega plus
 
Ja ostatno kupilam sobie cos takiego:
[FONT=verdana,arial,helvetica][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=verdana,arial,helvetica][SIZE=-1]"Angelsounds, das Original, Ultrasound Gerät, Fetal Doppler"
ma mi sie pojawic za 5 dni
Nia-Jak bedziemy zwiedzac sklepy to napisze [/SIZE][/FONT];-),napewno musi byc lekki .[FONT=verdana,arial,helvetica][SIZE=-1]


[/SIZE][/FONT]
 
Framama a ja polecam ci właśnie S4 mają moje dwie koleżanki i bardzo sobie chwalą jedna jeździ już nim ponad 2 lata a druga od wakacji. szybko i łatwo się składa i ma co najważniejsze dla mnie pompowane koła i przede wszystkim spacerówkę na płasko rozkładaną a nie kubełkową.
Ja miałam Quinny Buzz i sprzedałam ze względów na spacerówkę moje dziecko spało na brzuchu albo na boku,a w takim kubełku nie było to możliwe i kupiłam Maclarena i jeździmy nim do dziś:-) teraz jak pojawi się drugi dzidziuś to planuje kupić wózek dla dzieci rok po roku o taki ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: Phil&Teds CLASSIC podwójny wózek spacerowy + Cocoon + fotelik samochodowy MAXI COSI do wyboru
 
akkm

Ja tez mam podobny problem, mała różnica wieku. A znasz ten wózeczek? Ja mam obiekcje do siedziska z tyłu. Dzieci lubią widzieć, boje się ze mój nie byłby zadowolony... hmm
 
U moich dzieci bedzie wieksza roznica niz u waszych bo 2latka i 7 msc. I planuje kupic tylko taki stojaczek do wozka. Ja tez wyprawke bede robic kolo 7, 8 miesiaca..
 
reklama
Do góry