reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy majóweczek

citrus - zgadzam się, Dada tez są spoko. Tylko mi bardziej po drodze do Rossmana. W sumie to z pieluch tylko Huggies ewidentnie były dla nas do niczego, bo b.często przeciekały... pozostałe OK - kwestia ceny :tak:
 
reklama
ja m in w tym celu zakupiłam pojemną pralko suszarkę - zamierzam więc prać max 2x w tyg. Oprócz wkładów będę dawać też papierki biodegradowalne - łatwiej usunąć kupala... wyrzuca się wszystko do kibla i spokój... wiadomo,że jak sraka to papierek nie pomoże, ale dam radę... Jakoś naprawdę jestem przekonana...
 
Nanu mi nie chodzi o to, żeby Cię zniechęcić;-) Uważam nawet, że te wielorazówki to fajna sprawa, ale ja bym nie dała rady ... jak to powiedziała Framama i ja jestem zbyt wygodnicka;-) Trzymam &&& żebyś wytrwała przy tych pieluchach
 
Wiem Asiu:) i spokojnie, ja już postanowiłam - i wiem że mnóstwo ludzi ma odmienne zdanie w temacie... ale każdy ma prawo do własnego. Ja też mam nadzieję że wytrwam i że uda mi się je stosować przynajmniej w 80-90% :)
 
ja też życzę wytrwałości i czekam na opinie jak to faktycznie wygląda w użyciu.wcześniej z tym tematem się nie spotkałam,nie obiło mi się o uszy żeby znajomi je stosowali a jestem bardzo ciekawa:-)
 
to daj koniecznie znać co Ci się udalo zdziałać.:-)
Dam! :tak:

A pieluszek wielorazowych używa moja kumpela i jest bardzo zadowolona.
A pralka i tak u mnie codziennie jest w użyciu, więc dla mnie to bez różnicy. Poczekamy zobaczymy zresztą.
Co do jednorazówek, to ja swego czasu bardzo zadowolona byłam z Lidlowych. Też Huggisów nie polecam i takich z tesco.
 
ja jak byłam na konferencji dla ciężarnych ta kobiety sprzedawały te pieluszki i sama na początku byłam bardzo na tak. Ale teraz dużo osób mi odradza tylko dziwne ze odradzają te, które nie używały, mówią że dużo zabawy itd itd muszę jeszcze sprawę przemyśleć zwłaszcza, że chciałabym drugiego bobasa dosyć szybko więc przydałyby się jeszcze. Może kupię kilka na próbę one są takie śliczne :)
 
reklama
Ja jak jeszcze bardziej udzielałam się na Czerwcówkach 2011 to pamiętam, że tez było kilka dziewczyn przekonanych do wielorazowych.. i o ile się nie mylę chyba na dłuższą metę żadna nie wytrwała... Jak dla mnie największym plusem tych wielorazówek jest ich wygląd! No po prostu bajka! Aż by mi się chciało taki "ochraniacz" na pampersa zakładać ;-)
 
Do góry