reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

o ja też chętnie poczytam o farbie:) choć zastanawiam się czy go bejcą nie potraktować żeby słoje pozostały widoczne:)
 
reklama
akkm, nanulika - przyznam, że pomalowaliśmy zwykłą, białą farbą do drewna.. Ponoć miała wystarczyć 1 warstwa (łóżeczko było drewniane, malowane bezbarwnym lakierem), ale po obróbce papierem ściernym malowaliśmy je chyba z 5 razy, żeby dobrze pokryło.. masakra. I te wszystkie szczebelki....
No i powinno się w sumie wybrać jakąś farbę eko i bezpieczną dla dzieci, ale my mieliśmy do tego łóżeczka takie ochraniacze gumowe, więc nawet przy ząbkowaniu Antek nam tej farby nie mógł zjeść...
 
kołyska fajna sprawa ale ja się boję że córcia do bujania za bardzo się przywyknie i potem do łóżeczka nie będzie się chciała przemeldować;-)
my od razu zaczniemy w łóżeczku nocować:-)
 
no ja będę miała kołyskę od znajomej więc łóżeczko będziemy skręcać dopiero jak mała będzie z niego wyrastać... tym bardziej że jego miejsce planowane zastawi nam jedne drzwi balkonowe a to jednak okres lata więc miło móc swobodnie z balkonu korzystać... Nie wiem na ile ta kołyska wystarczy ale w niej pociągniemy ile się da...

ojaa.... zatesknilo mi sie za ciepełkiem i zielonym balkonem...

IMAG1004.jpg

natalia
co do bujania to chyba wszystkie kołyski mają opcję blokowania bujania...
 
my kołyskę też odkupujemy od znajomych,według instrukcji jest od 0-6mc.

allegro.pl/kolyska-lozeczko-coneco-simplicity-jak-nowa-i2943734662.html coś w tym rodzaju,z opcją blokowania bujania,dodatkowo z karuzelką,lampką,melodyjkami i wibracjami na 3 stopniach,ważne że jest na kółkach
 
reklama
pytanie do tych "pampersowych" bo szukam jakiś promocji pieluszkowych i jako że sama pracuje w sklepie gdzie w sprzedaży pieluchy mamy...niestety jako pracownik zniżek nie mam:-( wiem że pieluchy w rozm.1 zresztą mleka i inne noworodkowe,nie często bywają w promocji,więc zastanawiam się czy pieluchy kupujecie rozm.1 czy od razu rozm.2 ?i czy zastanawiałyście się nad zakupem pieluch i chusteczek na allegro?
 
Do góry