reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

slodkie rzeczy pokupowalyscie, ja pewnie w grudniu jak poznam plec zejde do piwnicy posegregowac rzeczy i przeliczyc co jeszcze dokupic, bo wiadomo moj starszy z listopada teraz maj wiec troche inne rzeczy w innych rozmiarach beda potrzebne

tak jak i u mnie:tak: Zosia Andrzejkowa, a teraz maj będzie, ale bratanek sierpniowy, wiec mozę coś wpadnie:tak:
śliczne te rzeczy kupujecie:tak:
 
reklama
fiołkowa świetna kurtka :)
zaraz sie w depresje wpędzę ja jeszcze nic nie mam ,po Frani nic mi nie zostało bo uważałam ,ze więcej dzieci miec nie będę:-D i wszystko oddałam.
ale narazie jakoś nie umiem się przełamać ,żeby coś kupić.szczególnie ,ze nie czuje się najlepiej
 
Framama ja też nie mam nic, może w piątek jak się płeć potwierdzi pójdę i coś kupię, ale to się okarzę.

Fiołkowa fajna rzeczywiście ta kurtka, ja dla siebie nic nowego, ciążowego też jeszcze nic nie mam.
 
Ja w swoich kurtkach mam jeszcze zapas na szczescie. I dzis kupilam buty na zime ( po 2 latach poszukiwan :-D)-mam tylko nadzieje, ze mi nogi nie beda puchnac bo sie w nich nie zmieszcze pozniej:szok:
 
Dzięki dziewczyny:-)
Ja właśnie o buty też się martwię... Wcześniej nogi zaczęły mi puchnąć w 7-8 miesiącu więc pocieszam się, że może teraz też, to wypadnie na wiosnę. Wiosenne buty mam szersze niż zimowe. A jak nie, to kupię sobie jakieś podróbki emu numer za duże:-p
 
ja też uwielbiam emu, w UK są strasznie popularne więc i ja się skusiłam na te uniwersalne megawygodne buciochy, nie tylko na zimę :) ja na zimę kupiłam sobie sztucznego kłaka, nie widziałam sensu w kupowaniu za dużej puchówki, bo i tak jej później nie ubiorę. To moje ostatnie zakupy : ) :
Maternity 32in Aubergine Supersoft Underbump Skinny Jeans bardzo lubie te spodnie ale mają jeden wielki minus - łapią całe futro mojego królika :/
Me To You White Fleece Hooded Onesie cudowny zakup, mam go na sobie każdego wieczoru, kocham!
Black Faux Hooded Jacket mój kłak.
Black High Leg Boot With Buckles płaskie kozaki, do pracy.

w planach na ten miesiąć porządny zapas ciążowych ciuchów, przede wszystkim bawełnianych 'pasów' na brzuch Maternity 2 Pack Grey and White Bump Bands bo czasem już pokracznie wygląda :p
 
Bardzo fajne zakupy :tak:
Choć t:tak:en biały pajacyk dla dorosłych mnie rozwalił. Ja bym oszalała, gdybym musiała całe ściągać do sikania :zawstydzona/y:
 
reklama
cześć laseczki, fajne zakupy
ja to czasem 42 nosze i to bez ciąży :zawstydzona/y:

co sądzicie w takim temacie?

koleżanka zaproponowała taką wymianę ona da mi swój wózek casual s4 (głęboki, spacerowy, fotelik) ja w zamian pożyczę jej naszego naclarena spacerówkę w kolorze różowym . taka poprostu wymiana :confused2:
 
Do góry