reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

ja z biedronki dada używam i wg mnie są super
wysoko się je zapina i nie leci po plecach, tylko nie wiem jak te mniejsze rozmiary bo ja zaczęłam używać od roz 3
 
reklama
ja z biedronki dada używam i wg mnie są super
wysoko się je zapina i nie leci po plecach, tylko nie wiem jak te mniejsze rozmiary bo ja zaczęłam używać od roz 3

chmurka moja koleżanka też teraz używa i mówi, że super:-) ale podobnie od 3 zaczęła bo twierdzi, że te mniejsze to troszkę za sztywne i jej synków obcierały w pachwinach. Teraz już bardzo zadowolona i 2 dziecko na Dadzie chowa:-)
 
No wlasnie ja tez od 2 albo od 3 uzywalam tych z rossmana.jedynki z happy mialam i sie niezbyt sprawdzaly przesikiwal,z pampersa tez mialam no i one chyba byly najlepsze no ale cena:dry:no a teraz to tak jak mowicie bede probowac te z biedronki.
 
kamila ja stosowalam dla córki produktow mustela i bylam bardzo zadowolona, mialam zel do mycia ciala i wloskow, balsam i krem na odparzenia. Co do butelek to mialam te tt bo z innych Majka nie chciala pic jak ja odstawilam od cyca, wiec chyba najbardziej jej ksztaltem odpowiadal smoczek. A chusteczki nawilzane to lubie te pampersa pomaranczowe ze wzgledu na zapach i sa dosc dobrze nawilzone. Co do pieluch to raczej kupawalam pampers a pozniej to z tych tanszych najlepiej sprawdzily sie te z biedronki, te z lidla nie sa za fajne bo nie chlona tak wilgoci a z rossmana to nie wiem bo nie kupowalam.
 
reklama
Do góry