reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
to ja bardziej myśle o drewnianym, takim solidnym do 12 kg. A gdzie Ty Nia mieszkasz? w DE?

w niemczech, hamburg

ja do 12 kg nie potrzebuje, moj trzylatek wazy 13,5 :) moje dziecko odkad skumalo po co nogi zaczelo uciekac i ze wzgledow bezpieczenstwa pozniej i tak juz na podlodze go przewijalam... :)
 
ja też przewijak mam taki na łóżeczko, i jak Nia pisze jak dziecko większe to na kanapie się kładzie i przewija więc wytrzymałość wagowa nie ma takiego znaczenia
a w PL koło 50 zł kosztują, czasem na promocji można znaleźć taniej
 
też to kiedyś oglądałam kolorowa ale nie mamy na to miejsca... wanienkę już mam, dokupię stojak i tyle, a przewijak na łóżeczko - z allegro jakiś dopasuję tak jak dziewczyny...
Póki co przywieźliśmy dziś kołyskę i się napatrzeć nie mogę! w dodatku okazało się że nawet nie musimy jej oddawać! szok! idealnie pasuje u nas bo jest biała:D będzie zamiast łóżeczka na początek!

20130130_114217.jpg

a z zakupów dziś jeszcze kupiłam 2 pary rajstopek na 6mscy w biedronce:)

20130130_114550.jpg
 
Właśnie sęk w tym że my też za wiele miejsc nie mamy ale pasuje nam to że są te 2 półki pod wanienka i to nas trochę ratuje no i samo to że jest na kółkach to będzie można tym manewrować jak coś:-p
A kołyska śliczna, białe mi się najbardziej podobają:-)
 
My mieliśmy taki gąbkowo-plastikowy przewijak na łóżko. Przede wszystkim dlatego, że miejsca brak. Teraz też taki zamierzamy kupić, albo poczekamy, bo ostatnio dostaliśmy od teściów.
On jest w porządku, tylko szybko się niszczy, niestety...
I polecam taki niezabudowany z przodu, bo jak dziecko podrośnie, to go będzie uwierać w tyłek;-)
 
reklama
hej, hej, ja dziś poczyniłam moje pierwsze zakupy bieliźniane: biustonosz do karmienia
Biustonosz do KARMIENIA ALLES MaMa CAFFE LATTE 80C (2969834333) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jestem mega zadowolona, polecam z czystym sumieniem! dla dziewczyn z Warszawy, polecam odwiedzić sklep na Wrocławskiej 7E (Bemowo), bo można wszystko przymierzyć, a Pani sprzedaje po cenach z w/w aukcji, wiec ten biustonosz w sklepie było po 109 zł,a pani mi sprzedała za 73 zł (tylko woli płatność gotówką i trzeba wspomnieć że się przeglądało allegro).
koleżanka wspomniała że ona wyprawkę kupowała w Starych Babicach-> sklep Mama i tata, ale jeszcze tam nie byłam, więc zamierzam się kiedyś wybrać do Jowisia w Pruszkowie i do Mama i Tata w Strych Babic..ale jak już będzie ładniejsza pogoda:-)
 
Do góry