reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy majóweczek

Framama a jest przy tych kółkach jakaś blokada, hamulec? bo nie wiem czy to nie będzie nam 'uciekać' przy kąpieli itd.. bo nigdzie nie mogę się doczytać informacji o tym...:confused:
 
reklama
hej, hej, ja dziś poczyniłam moje pierwsze zakupy bieliźniane: biustonosz do karmienia
Biustonosz do KARMIENIA ALLES MaMa CAFFE LATTE 80C (2969834333) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jestem mega zadowolona, polecam z czystym sumieniem! dla dziewczyn z Warszawy, polecam odwiedzić sklep na Wrocławskiej 7E (Bemowo), bo można wszystko przymierzyć, a Pani sprzedaje po cenach z w/w aukcji, wiec ten biustonosz w sklepie było po 109 zł,a pani mi sprzedała za 73 zł (tylko woli płatność gotówką i trzeba wspomnieć że się przeglądało allegro).
koleżanka wspomniała że ona wyprawkę kupowała w Starych Babicach-> sklep Mama i tata, ale jeszcze tam nie byłam, więc zamierzam się kiedyś wybrać do Jowisia w Pruszkowie i do Mama i Tata w Strych Babic..ale jak już będzie ładniejsza pogoda:-)

no ja byłam w tym sklepie (na Wrocławskiej) ale ceny mnie powaliły :sorry2: za byle jakie spodnie czy spódnicę trzeba tam zapłacić minimum 180/200 zł ... jak dla mnie ... za drogo:sorry2:

Dziewczyny super nabytki :)
 
przy karmieniu nie wiem jak się sprawdzi, bo nie praktykowałam, ale ma opcję odpinania miseczek więc powinno być ok. jest bardzo miękki, choć usztywniany, ale ja właśnie chciałam taki żeby te ciągle sterczące sutki nie były widoczne, a on rewelacyjnie się do tego nadaje:tak: i ładnie podtrzymuje piersi, więc się nie rozjeżdżają na boki:-)

Asia, rzeczywiście ceny w tym sklepie nie powalają, więc polecałabym tylko te artykuły które mają na allegro, bo to zawsze taniej o koszty przesyłki,a ja raczej dzisiaj na biustonoszach się skupiłam..
 
ja właśnie rozważam czy jest sens kupowania biustonosza maternity? Bo z tego co patrzyłam na strone NL to one sie nie różnią niczym od zwykłych miękkich t-shirt bra... A takie sportowe całkiem to nie na moje boobs, niestety już mi wiszą, a po karmieniu chyba będe je mogła w supeł związać...
 
reklama
ja przejrzalam to co dostalam.od kolezanki.Co za cuda!!sukieneczki,bodziaki z falbankami,spodenki no i pelno bodziakow itd. szok!a wszystko piekne,jak nowe! zakupilam proszek dla malucha i pora zaczac prac te zbiory . Dzisiaj kupilam kocyk.kolejny;-) cudowny i puchaty:-)))))) ja chxe juz wioooosneeeeee
 
Do góry