reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

natalia i co, takie to straszne jak dziewczyny się boją?:) powiedz im ;) Ja już nabieram wprawy powoli i zaczynam tworzyć sama projekty bez ziorania na Youtube ;) a moim planem docelowym jest również ubranko do chrztu bo my będziemy nasze bejbe za pewne w górach chrzcić więc wełenka w sam raz da radę ;))
Wogóle to marzy mi się chzest w zakopanym pus obiad dla rodziny w karczmie, z góralską muzyką ;) wolałabym zrobić taki dla 15 osób niż byle co dla 50ciu.
 
reklama
no to jest malunie, takie do robienia koronek, ja bym nie polecała mniejszego niż 2,3 mm do włóćzki :) 1,6 mm to do kordonka raczej. tak jak pisałam gdzieś indziej najlepiej na początek kupić 3,5 mm bo spasuje i do kordonka i do większości włóczek (wiadomo że raczej nie do tych mega grubych)
 
Ostatnia edycja:
ja czytam właśnie sobie o karcie rabatowej rosnę z rossmanna,fajna sprawa,tylko żeby uzbierać 10 % zniżki to trochę potrwa,bo od 3% startowego rabatu ,można zwiększyć zniżkę o 1% co 90 dni,to do tych 10 % trochę czasu minie...dobre jest to że do jednego konta można mieć dwie karty,więc popytam po znajomych,może już mają większy rabat a jedną kartę to się dopisze do ich konta:-)
 
zawsze nawet kilka procent to przy wydatkach na dziecko cos, u nas rossmann tez ma jakis system punktow czy tez rabatow dla dzieci bede sie musiala zorientowac jak to teraz dziala

duzo z was juz tak ambitnie kupuje ze i ja sie wzielam, zasiadlam z dlugopisem nad kartka i zrobilam listy czego mi brakuje do torby szpitalnej dla mnie i baby (pomijajac ze sama torbe musze dokupic, gdyz walizki w domu za duze :)) i liste co jeszcze bede potrzebowala dla dziecka i od lutego ambitnie planuje pomalu kupowac zeby na ostatnia chwile nie musiec
 
Nia właśnie mi uświadomiłaś, że ja poza samą torą, koszulą nocną i szlafrokiem nic nie mam :shocked2:
Całkowicie mi to ze łba wyleciało...
 
natalia i co, takie to straszne jak dziewczyny się boją?:) powiedz im ;) Ja już nabieram wprawy powoli i zaczynam tworzyć sama projekty bez ziorania na Youtube ;) a moim planem docelowym jest również ubranko do chrztu bo my będziemy nasze bejbe za pewne w górach chrzcić więc wełenka w sam raz da radę ;))
Wogóle to marzy mi się chzest w zakopanym pus obiad dla rodziny w karczmie, z góralską muzyką ;) wolałabym zrobić taki dla 15 osób niż byle co dla 50ciu.
nie straszne :-) trening cierpliwości w moim przypadku bo liczenie tych oczek dobijające;-) ale ostatnio zakupiłam to Mała Diana extra 3/2012- Modny Bobas (2960256189) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam nadzieję że pomocne będzie:-)

mmmm sembo chrzciny w górach marzenie:-)
a termometr kup[ię zwykły tylko z miękką końcówką i elektronicznym wyświetlaczem, mam nadzieję że taki wystarczy:-)
 
reklama
Zapominajka- jak to dobrze ze mamy forum :-)

Natalia- ja tez mialam i bede miala ten zwykly z miekka koncowka i wyswietlaczem, ten do uszka to duzo pozniej kupilam jak mi dziecko uciekac zaczelo na widok termometra :-)
najwazniejsze by nie te stare szklane i rteciowe ale to wiadomo

aha i ja osobiscie nie polecam termometru w smoczku, kupilam to cudo dla malego ale sie nie sprawdzil nie mowiac o tym ze maly go przegryzl... wogole nie bylam zadowolona
 
Do góry