reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

Można, sprzedają na sztuki, albo 2xszt (bo one są połączone po dwie, z tego co pamiętam) ja kupiłam 6-cio pack, bo w ciąży były mi dwie potrzebne
 
reklama
Katkaa chyba wszystkie tu myślałyśmy, że na spacery chcesz w foteliku :-) My zakupy i krótkie wypady też tak właśnie robiliśmy

Co do pokrowców na fotelik to na allegro jest babka co szyje pod każdy model - zamawialiśmy u niej nowy dla Mateusza, bo stare obicie strasznie wyblakło i muszę powiedzieć, że fajne to nowe
Pokrowiec na fotelik samochodowy wszystkie modele (4305486944) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

No tylko to jest pokrowiec zeby zmienic, poprawic wyglad starego fotelika np. Ten frotte jest typowy na lato ;)
 
Nareszcie zamówiłam wózek tzn kupiłam używany x lander xa taki jak miałam dla Oli tylko nowszy model kolor czerwony. Ciuszki poprane, w piątek chyba wybieram się do apteki a dziś m chyba kupi przewijak i może pieluszki :-)
 
Emily emu masz rację :-D Nie wiem dlaczego, ale myślałam, że wymieniliśmy na taki właśnie frotte - a okazuje się, ze nie (poleciałam sprawdzić) :-) No ale gdyby którejś pokrowiec się nie podobał, to te z aukcji są fajne ;-)
 
Ja byłam w astrze, stoisko 107 na samej górze. Nie rzuciło mnie tam na kolana. Ja dla siebie wypatrzyłam sukienkę ale jej nie kupiłam bo 150 albo więcej kosztowała. Biustonoszy nie był duży wybór. Bluzki są ale im się nie przyglądałam i nie wiem jak cenowo.

Gosia daj znać o factory czy warto jechać :-)
 
Katkaa chyba wszystkie tu myślałyśmy, że na spacery chcesz w foteliku :-) My zakupy i krótkie wypady też tak właśnie robiliśmy

Co do pokrowców na fotelik to na allegro jest babka co szyje pod każdy model - zamawialiśmy u niej nowy dla Mateusza, bo stare obicie strasznie wyblakło i muszę powiedzieć, że fajne to nowe
Pokrowiec na fotelik samochodowy wszystkie modele (4305486944) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

To dobrze że się wyjaśniło :p dzięki za cynk z pokrowcem jak mówisz że do każdego modelu może uszyć to super bo do fotelika Natalki mi się przyda. Ten dla Maluszka jest w stanie idealnym.
 
reklama
Fajne te pokrowce na fotelik ale ja już mam dostaliśmy od koleżanki pokrowiec taki zwykły z frotty ona go używała i mówi że są dobre bo dziecko tak bardzo się nie poci. Dziewczyny zamówiłam wkońcu wózek inny niż planowałam ale chyba jestem zadowolona.
Wózek Tako Baby Haven Line

280661.jpg
280661.jpg
280661.jpg
 

Załączniki

  • 280661.jpg
    280661.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 47
Ostatnia edycja:
Do góry