reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

Katka jak sie jest przejazdem lub z bielan chce sie przedluzyc wycieczke. Bielizna przebrana... Ja w Italian Fashion kupowalam teraz mezowi rzeczy. Co do jakosci to ok. Ktos zamawial tej firmy koszule na allegro. Jagodka?
 
reklama
Koszule mam 2 na ramiączkach. Myślicie że powinnam dokupić? Te 2 do szpitala wezmę. Nie chce szaleć i bez sensu kasę wydawać ale czasem się nad takimi głupotami zastanawiam że głowa mała...
 
A to dzięki. W takim razie dokupię bo faktycznie może być mało.

I przy okazji inne głupie może pytanie. Jakiś szlafrok letni macie albo coś podobnego bierzecie?
 
Ostatnia edycja:
Kupiłam z takiej samej bawełny jak koszula cieniutki, rękawy 3/4 teraz jak leżałam to świetnie się sprawdził
 
A to dzięki. W takim razie dokupię bo faktycznie może być mało.

I przy okazji inne głupie może pytanie. Jakiś szlafrok letni macie albo coś podobnego bierzecie?

z racji tego ze nienawidze szlafrokow, kupilam w szmatach jakis czarny, taki a'la jedbaw :-D nie za dlugi, taki troche sexy, :-D pozniej bede w nim odstawiac tance erotyczne :-D
 
reklama
Kupiłam z takiej samej bawełny jak koszula cieniutki, rękawy 3/4 teraz jak leżałam to świetnie się sprawdził

Wszystkie które widziałam z rękawkiem mają straszne rysunki. Wielkie misie i blee dramat tak mnie to wkurza. Starzeję się :-D te 2 koszule są na ramiączkach i minimalny nadruk mają.
Muszę przejrzeć jeszcze raz allegro.
 
Do góry