reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

A myślicie, że bez wózka można sobie poradzić, przez pierwsze pół roku? Ja dostanę chustę, a na wózek mnie nie będzie stać przez dłuższy czas.
 
reklama
jak się nauczysz dobrze motać, powinnaś dać radę, chociaż to trochę uciążliwe ciągle mieć bobasa zamotanego, poza tym jak lato będzie upalne, ciężko na spacer w chuście wyjść, bo się najnormalniej w świecie spocicie mocno. a nie masz możliwości kupić używki? czasami za 100-200zł można dostać, ewentualnie pożyczyć od kogoś?
 
Ostatnia edycja:
tylko o używanym myślałam. Jak niestety podliczę wszystkie wydatki to nawet te 200-300 złotych staje się problemem. Ale jeszcze sporo czasu więc może ktoś będzie miał pożyczyć. Łóżeczko dostałam od byłej pacjentki na przykład, ubranek też raczej dostanę od innych.
 
Szmaragd Malgosia ma racje moze Ci byc ciezko. Wiesz moi znajomi core z lipca dali do spacerowki w wieku 2 miesiecy a przez pierwsze dwa mieli stary wozek po synu ktory ledwo jezdzil ale mial miekka gondole.
 
Ostatnia edycja:
My jeszcze Młodej nic nie kupujemy konkretnego, ale za to działam z szydełkiem i drutami :-) Oto wynik ostatnich dwóch dni ;-) Sukienusio-sweterek :tak: Muszę tylko guziczki dokupić, bo zabrakło mi białych ;-)

Zobacz załącznik 615291

śliczne

Dobra jeszcze sie pochwale kolyska coneco ;) wlasnie tesciowie mi przywiezli z warszawy. Uzywana tylko 4 miesiace :) trzeba jeszcze dokrecic karuzele i podlaczyc wibracje (ktorych pewnie nie bede uzywac)Zobacz załącznik 615293

też myslę jeszcze nad kołyską,śliczna
 
Szmaragd no możesz mieć ciężko bez wózka:( Tak jak dziewczyny pisały na tablicy można kupić naprawdę za 100zł jakiś wózek. Ja często przeglądam tablicę, więc jak coś mi wpadnie w oko to dam znać:)

Sergi ja jestem zachwycona Twoimi zdolnościami :))) Może zmobilizuje mnie to do działania:)

Emily kołyska super!
 
Szmaragd - do lipca jeszcze troche czasu, wiec tak jak pisaly dziewczyny, ja sledzilabym tablice.pl i jeszcze poszukalabym jakiejs grupy dla mam na facebooku. U mnie zdarza sie, ze ktos chce oddac np. Lekko uszkodzony wozek za paczke chusteczek nawilzanych lub pieluszek
 
reklama
Szmaragd dziewczyny mają rację, może być ciężko bez wózka. Ja ostatnio widziałam w sklepie nowy za 450zł. Myślę, że tablica to bardzo dobry pomysł. A może uda się na kilka m-cy od kogoś pożyczyć? A potem sobie kupisz?
 
Do góry