reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

Odnosnie zakupow dla maluszka to ja wlasnie zamowilam dla mojej ksiezniczki mega pake na allegro. Uwazam ze dla takiego krasnala nie trzeba duzo kupowac a pozatym niemowle duzo sie nie "nachodzi". A ja dokupie brakujace rzeczy no i jakies wyjsciowe rzeczy:) Pozatym pewnie duzo dostaniemy od rodziny i polowy nie zaloze hehe.

Ja zamowilam taka:
MEGA PAKA DLA DZIEWCZYNKI 56-80 155 SZTUK (3950438910) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale fajnie pooglądać takie małe ubranka :rolleyes2:

uważam, że ta paka jest całkiem, całkiem... jeżeli ubranka są w dobrym stanie to zrobiłaś niezły interes ;)

rzuciło mi się w oczy takie coś http://allegro.pl/mega-paka-dla-chlopaka-disney-50-68-cm-i3973167866.html - na pierwszy rzut oka pierwsze ubranka wyglądają na nieźle znoszone
 
Ostatnia edycja:
reklama
makota masz rację - rozkoszne te malutkie ciuszki :-)
ja nie uważam, żeby te ciuszki z aukcji, którą podałaś były znoszone. Tylko zwróć uwagę, że dużo tam jesiennych, zimowych czy nawet świątecznych ciuszków, a nasze dzieciaczki będą wtedy nosiły już większy rozmiar niż 56-62 :-)
Kurcze żałuję, że jak Mati wyrósł z ciuszków nie sprzedałam ich - teraz miałabym okazję pokupować inne hihi
 
Może nie tyle znoszone, co przechowywane w jakimś syfie, widać, że ktoś ma kota, albo innego zwierzaka, bo co chwila jakieś kłaki na zdjęciu..
 
dziewczyny kupujecie już wózki? kiedy planujecie zakup wózka?


wczoraj byłam u koleżanki no i ta koleżanka chce mi odsprzedać wózek, stan niemal idealny i cena bardzo korzystna, mąż mi gada, że to za wcześnie na kupowanie wózka, no w sumie ja też bym jeszcze nie kupowała, dopiero może w maju/ czerwcu no ale koleżanka ciśnie bo, że niby sobie nową spacerówkę upatrzyła ale kasa jej potrzebna. Kurcze wózek super, cena bardzo dobra ale czy to nie za wcześnie na kupowanie wózka? niby mówi się, że wózek to na koniec ciąży się kupuje dopiero. Zresztą do tej pory nie kupiłam nic ale to nic dla dziecka bo wstrzymuję się z tym na późniejszy czas, dopiero wczoraj koleżanka dała mi 3 ciuszki po synku, takie unisex. Wiem, że to może i zabobony, że nie kupuje się wyprawki zbyt wcześnie ale jakoś mam stresa i nie wiem co tu robić.

ech, poradźcie coś...


ps. wczoraj przyszła mi zamówiona na allegro ciążowa poduszka, jest suuuuper, leży się na niej niesamowicie wygodnie, to był mój najlepszy zakup jaki mogłam zrobić!!!!
 
Karola, to są przesądy, jak ma być wszystko ok, możesz mieć wózek zanim zajdziesz w ciążę i będzie ok, a jak ma być źle, to nawet nic nie mając będzie... to nie ma nic do rzeczy. jak cena i stan jest ok i masz gdzie trzymać, bierz i się nie zastanawiaj
 
Tez nie ogladalabym sie na przesady... Mam mozliwosc kupienia wozka uzywanego w dobrym stanie, ale jest spory i ciezki. codziennie mysle, czy nie wole dorzucic wiecej kasy i kupic czegos lzejdzego :/

Te mega paki niektore wygladaja spoko, ale mozna tez kupic kota w worku ;) tych ubranek z linka, ktory wrzucilam bym nie kupila, ale takie ktore zamowila limonka wygladaja juz spoko

Ja kupilam dzis 2 luzniejsze bluzeczki dla siebie i ogladalam ubranka w rozmiarze 56 :D
 
Co do wozka to czekam na targi dzieciece u mnie w kielcach :) pod koniec lutego sa. Dla mnie wazna rzecza jest by zmiescil mi sie do bagaznika, lekki tez by mogl byc... Pewnie duzo zaplace :/ na targach planuje przetestowac miedzy innymi x-landera x-move, quinny buzz 4 czy joolz day. Ciekawa jestem czy bedzie firma iCandy (podobno robia furore za granicami naszego kraju ;))

Ja chce juz miec za soba zakup wozka, ciezkie zadanie.
 
Szalejecie dziewczyny z zakupami;) Zazdraszczam:p
Ja jeszcze czekam na potwierdzenie plci. Mogę Wam doradzić jedynie to, że nie kupujcie za dużo ubranek w rozmierze 56 :) Mój SYnuś miał 62 cm jak się urodził, więc wszystko musiałam pochować w tym rozmiarze. Jeśli urodzi się małe dzieciątko to zawsze można dokupić.

Karola
jeśli masz kaskę, miejsce do przechowywania i na 100% chcesz ten wózek to kupuj:) Możesz podać link do poduszki, którą kupiłaś? Też chcę kupić ale wybór jest za duży;)
 
reklama
Venus no widzisz, gdybym ja słuchała takich rad, to dziecko do skończenia 2 m-ca nie miałoby w czym chodzić;-) Bo zaczynaliśmy od ubranek na 50 i były..za duże.
 
Do góry