reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

reklama
Ja mam 160 i motherhood jest dobra bo ma "ruchoma" czesc ktora wklada sie miedzy nogi. Jest specjalnie przeszyta w jednym miejscu by dopasowac poduche do wzrostu. Poki co uzywam poduszki jakos z 2 tydz i jest mega wygodna i dla mnie twardosc tez idealna.
 
Ato taka namiastka tego co mam schowane w kartonach;-) Zrobiłam fotki najmniejszych sukienek, sweterków i kurteczek, ech dużo tego:sorry2:
IMG_2274.jpgIMG_2212.jpgIMG_2227.jpgIMG_2249.jpgIMG_2257.jpg
 

Załączniki

  • IMG_2274.jpg
    IMG_2274.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 57
  • IMG_2212.jpg
    IMG_2212.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 52
  • IMG_2227.jpg
    IMG_2227.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 50
  • IMG_2249.jpg
    IMG_2249.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 54
  • IMG_2257.jpg
    IMG_2257.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 54
Elifit, ja 22.02 idę na usg, jeśli się potwierdzi syn, to możemy ponegocjować, wcześniej niczego nie sprzedam;-) Sukienka brzoskwiniowa 0-3m-ce, sweterek to 68 albo 74, muszę sprawdzić, zestaw ze stokrotką (bo nie wiem ,czy pytasz o sukienkę czy o bluzkę ze spódniczką) to na większe dziecko 80 chyba - Młoda paradowała w tym raptem 2 razy (raz w swoje 1. urodziny). Mam jeszcze sporo mniejszych rzeczy - bardzo ładny sweterko-kaftanik z kaphala na 62, welurkowy brzoskwioniowy dresik, też taki na noworodka. Jak się upewnię co do płci, to obfotografuję wszystko i wrzucę gdzieś z cenami, żebyście mogły sobie zobaczyć.
 
reklama
Ja chyba nie doradze bo zamawiam w H&M czesto lub mom2moM narazie żadko.. Ale napewno inne mamy szybko doradzą. :)
 
Do góry