reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

reklama
możliwe, że temat już był ale będę bardzo wdzięczna jeśli mi pomożecie.

chodzi mi o biustonosze do karmienia, czy któraś z Was kupowała na allegro? szukam sprawdzonego sprzedawcy bo co czytam komentarze to albo ktoś kupił a staniki nie dotarły, a to rozmiar się nie zgadzał a to jakość była tragiczna itd... :confused2:
 
Karola, ja kupowałam Allesy poprzednim razem. Sprzedawcy nie pamiętam....Zazwyczaj sprzedawcy maja taką tabelkę z rozmiarami. Zauważyłam,że dość mocno się obwód rozciąga i brałam mniejszy. Z 2 zamówionych modeli jeden był super, drugi miał za małą miseczkę niestety. Lepszy był ten z usztywnioną miseczką.
Teraz też pewnie kupię podobny.
 
Zdjęcie na prośbę Kopacz. Lekkie, nie Cisna pod brzuchem, na ten upał mój domowy must have od wczoraj. 12,99 w Pepco. Były też granatowe
 

Załączniki

  • 1401092540931.jpg
    1401092540931.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Ja rok temu kupiłam dwupack takich dresowych szortów w Lidlu, za jakieś durne pieniądze i też teraz w nich chodzę , szeroką gumkę mają na brzuchu, więc spokojnie się układają tuż pod brzuszkiem.
 
Do góry