reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

Małgorzatkar, ja bym już pewnie nie kupowała ciążowych, no chyba, że zamierzasz być jeszcze w ciąży :)
Tak gadam a w sumie sama sobie wczoraj kupiłam w biedrze legginsy ciążowe, pomimo tego, ze mam sporo ciuchow ciazowych i obiecalam sobie ze juz nic wiecej nie kupie...


Kurcze, wkurzyłam się, bo zamówiłam sobie ten fajny organizer na łóżeczko munchkin.... Paczka przyszła wczoraj wieczorem, ale otworzyłam ją dopiero dziś i... okazalo sie, że wysłali mi inny kolor niz na zdjeciach :( na zdjęciach był taki ładny zielony / oliwkowy, a przysłali brązowy. D.upa. Oczywiscie odeślę go, ale gdybym wiedziała, że tak moze byc to bym od razu zamówiła u kogo innego.
 
reklama
Pola już nie zamierzam być w ciąży,ale nie mam w czym chodzić....jedna spódnicę mam, ale wąska i na plac zabaw niewygodna przez to i jedna długą, która modeluje pasem ciazowym ( ale pas też mam do bani, bo w pierwszej ciąży kupowalam z aplikacja i jest sztuczny niestety igrzeje...). Najwyżej potem będą do chodzenia po domu, jedne już takie mam, różowe z c&a, do ludzi sie nie nadają, ale po domu super, chodzę w nich już trzeci rok :p
 
Malgorzatka - Ty nie planuj garderoby na plac zabaw, bo obiecalas sie oszczedzac!

A czy ktoras kupila spodnie lniane w lidlu? Podobaly mi sie, ale nie mierzylam i nie wiem czy nie sa workowate... Pewnie i tak juz ich nie bedzie
 
Ja kupilam te portki. Troche workowate, ale dla mnie idealne.
Bardzo przewiewne, planuje dzis kupic druga pare, bo pasuja mi w ciazy i dobree beda po ciazy tez.
 
Dzięki dziewczyny za odp w sprawie rosmana, faktycznie jest ten kupon, zrobiłam sobie listę i podjadę dzisiaj :)

Jestem happy bo wczoraj dotarły do mnie paczki z bucikami dla synka, upał się zrobił a my z jedną parą butów za kostkę. Także teraz mamy adidaski i sandałki, zestaw wakacyjny jest :) Może jeszcze dokupię takie bardziej zabudowane sandały, ale na razie w przypadku upałów jestem zabezpieczona. Tyle że teraz ma następny tydzień padać, co za złośliwość :)
 
makota, sa trochę luzne, zależy jakie masz kształty. mnie fajnie opięły w tylku a potem luz. ale dzis je oddalam bo mnie drapały w uda od wewnątrz..bałam sie ze po praniu nie przejdzie.
oddalam tez dwupak bodow.
za to dzis kupilam pięciopak bodów 62 w tesco za 37zł. super sa. i eleganckie rampersy :)
 
reklama
Pola, a napisz - pojemny ten organizer? Planuje jego zakup, ale nie eiem elasnie, ile miejsca ma.

Bardzo pojemny i fajny. Ja bede zwracać ten brązowy i wezmę zielony

A wracając jeszcze do tematu stanikow to... Maz mi kupił w lidlu stanik 80B i jest on o ok 10 cm!!!! szerszy w obwodzie niz 80C z biedry! Co wiecej, ten z biedry jest nawet ściślejszy niz moje posiadane w domu 70tki i 75tki.
Ten z Lidla sprobuje oddac bo miseczka jest totalnie niedopaspwana tzn fiszbiny sa po prostu za wąskie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry